1. Валерію Харчишину забила вирішальний гол збірна Запоріжжя

  13 червня у Запоріжжі зірковий футбольний клуб «Маестро» вирішив дати фору збірній Запоріжжя. І все це заради благої мети – кошти зібрані з матчу були передані на закупівлю медичного обладнання для новонароджених.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба ФК «Маестро».

  У збірну Запоріжжя увійшли представники благодійних фондів «Патріот Запоріжжя» та «Олександр», відомі політики, бізнесмени і керівники підприємств.


  ФК “Маестро”
  Представники ФК «Маестро» Валерій Харчишин, Віктор Павлик, Влад Яма, Сашко Полонинський, Юрій Крапов, Діля, Фоззі, тренер команди Василь Кардаш заявили, що спортивна частина цього матчу не має великого значення, адже у справі допомоги немає суперників, програних і переможців.

  Вперше Василь Кардаш, за проханням організаторів матчу, вийшов на поле як гравець. А все тому, що команду суперника у цей день підсилив тренер Роман Бондаренко.

  Трибуни були переповнені вболівальниками збірної Запоріжжя. У грі виявлялись сила і напруження. А матч завершився з рахунком 3:2 на користь Запорізької збірної.

  Гроші, вирученні з продажу білетів, склали близько 125 тисяч гривень.

  Після яскравої гри городяни стали свідками концерту за участю Віктора Павлика, Влада Ями, Кирила Туриченка, Олександра Воєвуцького, Ділі, груп «D.Lemma», «Тартак», «Друга Ріка», «The Вйо», «Павлики International».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись