1. Андрій Князь щиро сказав: «Не йди»

   

  Нещодавно український співак Андрій Князь помпезно презентував новий кліп на пісню «Не йди» у рамках проекту «Ближче до зірок. Кліпоманія». Було помічено чимало представників шоу-бізнесу: Аліна Гросу, Анжеліка Рудницька, Віктор Павлік, музичний продюсер Олена Палашек, Каріна Плай, Юлія Войс, Аїда та група «Едем».

   

  Князь вийшов на сцену не сам, а з балетом FREAK, представивши цілу шоу-програму. Якось так склалось, що з виконавцями танцюють у балеті дівчата, але в Андрія –  хлопці.

  Андрій Князь

  Відеоробота співака вийшла драматична, романтична  і навіть еротична. Анжеліка Рудницька та Юлія Войс були приємно здивовані акторським талантом Андрія, а Аліна Гросу подарувала йому букет червоних троянд. Також гості та музичні критики сказали, що повірили співаку.

  Олена Палашек

  Автор: Ірина Новоставська

   

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. У темі 4 коментарі

  1. noi сказав(ла):

   Квітень 29, 2009 @ 6:54 pm

   Цікаво, скільки гектарів карпатського лісу було вирубано і продано для створення цього шедеврального (“драматичного, романтичного і навіть еротичного”) кліпу?

  2. Iryna сказав(ла):

   Квітень 29, 2009 @ 9:02 pm

   а нічого не вирубували. Адже зйомки кліпу відбувались вже в існуючому столичному ресторані 🙂

  3. noi сказав(ла):

   Травень 1, 2009 @ 4:52 pm

   2 Iryna:
   тоді перефразую:
   Цікаво, скільки гектарів карпатського лісу було вирубано і продано для оплати оренди столичного ресторану (і всіх інших прибамбасів) для створення цього шедеврального (”драматичного, романтичного і навіть еротичного”) кліпу?

  4. Iryna сказав(ла):

   Травень 1, 2009 @ 6:53 pm

   це питання до карпатського лісництва 🙂

  Висловлюватись