1. Випробування на міцність

  Коли мене запитують: “Де мені більше подобається працювати: на телебаченні, грати вистави в театрі чи зніматися в кіно…”,- я гублюся.

  Це абсолютно різні площини, які я намагаюся не перетинати між собою, де мені хочеться бути різною і цікавою, де я для себе постійно відкриваю щось нове. І це все приносить неабияке задоволення – бути собою в абсолютно різних обставинах і площинах.

  Не так давно мене почали запрошувати дублювати фільми… Починала з невеликих епізодів і зрозуміла, що це надзвичайно цікаво: голосом досягти органіки актриси, яку ти озвучуєш, ще й іншою мовою, ще й так, щоб це вимовлялося переконливо. При цьому необхідно відчути, якою актриса хотіла зробити свою героїню, які риси характеру їй притаманні, як вона говорить, як вона сміється, як вона плаче і навіть як вона думає… І все це потрібно передати голосом, влучити в артикуляцію актриси і навіть в її дихання. Це справді надзвичайно цікаво!

  Мені пощастило озвучити українською мовою видатну, на мій погляд, а в чомусь навіть божевільну актрису Кейт Уінслет в фільмі “Життя спочатку”, де вони з Леонардо ДіКапріо, десять років потому після “Титаніку”, знову грають разом, але вже не трагічну загибель любові, а сімейне життя з усіма його проявами. Я думаю, зіграти таку жінку, шлюб якої не проходить випробування на міцність – це значить дуже добре усвідомлювати і з усіх сил намагатися в реальному житті цього уникнути. Хороші глибокі ролі роблять акторів мудрішими і дорослішими. Мені було цікаво і дуже відповідально озвучувати таку роль і таку актрису, спробувати поринути в ті обставини, про які грала Кейт… Я навіть плакала по-справжньому… А сміх… Мабуть, так я ніколи не сміялася… Крізь сміх говорити такі серйозні речі, про які говорить Вона… Ми так часто не встигаємо сказати головне, а інколи просто не усвідомлюємо, що для нас по-справжньому було головним…

  Ваша Лілія Ребрик

  Фото: СТБhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. Iryna сказав(ла):

   Лютий 11, 2009 @ 12:00 am

   Ви маєте можливість підписатись на отримання нових постів у Блозі Лілії Ребрик за наступною адресою http://bignames.org.ua/category/celebrity_blogs/lilia_rebryk_blog/feed

  Висловлюватись