1. Лілія Ребрик: «Я обожнюю свою роботу, яка дарує мені можливість любити бути зайнятою з ранку до ночі»


  Зараз, на зйомках серіалу «Поїзд милосердя»/ «Поезд милосердия», проводжу не те що вільний, а весь свій час. Це серіал про життя медиків, які мандрують містечками Росії та лікують людей.


  Кожна серія – це якась нова історія. Сподіваюсь, вони будуть цікавими.


  У стрічці беруть участь: Галина Польскіх, Михайло Ремізов, Тетяна Агафонова (це до речі, друга моя картина разом з Тетяною Іванівною). Дуже приємно мати справу з такими акторами з великої літери!


  Серед молодих, не менш талановитих акторів, – Даша Іванова, Яна Львова, Сергій Карякін. Всі ці артисти з Москви, і впевнено можу сказати, що я знайшла нових друзів! Серед українських акторів зі мною знімається, не побоюсь цього слова, моя студентка, в якої я викладала пластику, – Любава Гришнова, і народний артист України Валентин Шестопалов.


  Я з Дашою Івановою

  Ось така колоритна компанія “лікарів” зібралася в нашому кіно. Ми всі робимо одну справу, яку вже встигли полюбити. Дуже хочеться досягти справжніх емоцій, хочеться плакати щирими сльозами.


  Знімається все це здебільшого на залізничних шляхах, далеченько від Києва, але в таких мальовничих місцях, що, незважаючи на виснажливий графік роботи, почуваю себе пречудово. Навіть не пригадую, коли я востаннє так довго гаяла свій час на свіжому повітрі. А тут ще й ліс, озера, поля… Одним словом, це і є моя улюблена формула відпочинку: поєднувати приємне із корисним! І відпочинок, і робота, яку ти обожнюєш, – в одному кіно.

  Що може бути краще?… Хіба що “Танцюють всі-3”, і тут, зауважте, схема та сама: Ялта, сотня найкращих, найвідповідальніший період проекту, вибір двадцятки… Але все це в Ялті!!! І ще раз переконуюсь, як я обожнюю свою роботу, яка дарує мені можливість любити бути зайнятою з ранку до ночі.

  Лілія Ребрикhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись