1. Андранік Алексанян, С.К.А.Й та Віталій Козловський стали “Фаворитами Успіху”

  Відбулася чергова довгоочікувана Церемонія нагородження переможців “Фаворити Успіху”, визначених в результаті масштабного опитування, що проводилося протягом усього минулого року!

  Цей святковий захід вже за традицією пройшов в теплій та затишній обстановці концерт-холу «FreeДом», в неповторній атмосфері Успіху!

  Під час церемонії були оголошені Фаворити Успіху — найкращі торгові марки товарів та послуг 2009 року, велика кількість яких нагороджувалась вперше, але серед переможців були й «традиційні», яких направду можна назвати «ветеранами» конкурсу, які з року в рік підтверджують свій високий рівень.


  Ведучі Церемонії Павло Костіцин і Катя Виноградова

  Телеведуча Лілія Ребрик

  Урочисту програму нагородження, як і раніше, супроводжували концертні номери найяскравіших зірок українського шоу-бізнесу. Відкривав музичну частину заходу один з найпопулярніших рок-гуртів України — «С.К.А.Й.». Юний талант Андранік Алексанян, переможець конкурсу «Дитяче Євробачення-2009», вразив публіку своїм неповторним голосом та безпосередньою дитячою щирістю. Такі виконавці як Петро Дмитриченко, Наталія Морозова, Юлія Войс та Ольга Юнакова порадували гостей прекрасним виконанням своїх пісень та яскравими номерами. Надзвичайний своєю красою номер гімнастки Надії Васіної не залишив байдужими ні жіночу, ні чоловічу половину запрошених гостей церемонії. Юна
  виконавиця Марієтта виконала одну з своїх нових пісень, сповнену молодіжного драйву, гумору та позитиву. Головною фішкою шоу-гурту Va-Bank стали мікрофонні стійки, якими послужили красиві жіночі ніжки.

  Віталій Козловський

  Неділя

  Як зазначив керівник оргкомітету конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов, конкурс стрімко розвивається, що стає помітним навіть неозброєним оком: з кожним днем зацікавленість громадськості до проекту зростає. Конкурс прагне повністю відповідати своїй місії і активно удосконалюється, вводить нові цікаві номінації та робить приємні сюрпризи для активних споживачів онлайн-опитувань на порталі FAVOR.com.ua.

  Серед переможців конкурсу були лише найдостойніші, тому нагороди вони отримували також з рук Достойних особистостей — українських зірок, олімпійських чемпіонів, представників провідних ЗМІ своєї галузі та авторитетних Експертів. Перемагали також артисти у номінаціях: “Молодий талант” – Андранік Алексанян, “Чоловічий гурт” – «С.К.А.Й», “Співак” – Віталій Козловський.

  Джерело: Фаворити Успіхуhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись