1. Історія кохання української нареченої здобула титул «Наречена року»

  У готелі HYATT відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу “Наречена року в Україні 2011”, який не вперше представив публіці невигадані історії кохання українських наречених.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомили організатори фестивалю.  Авторитетне журі, серед якого були зірки українського шоу-бізнесу, популярні та успішні люди: Лілія Ребрик, Тимофій Нагорний, Айна Гассе, Олег Пінчук, Наталія Валевська, Ольга Богомолець, Володимир Вірчис оцінювали виступи семи фіналісток конкурсу з усіх куточків України.

  Ведучі шоу актори Юрій Сак і Наталія Рокитська, яка в минулому році здобула титул нареченої року.

  На перше дефіле наречені вийшли в розкішних сукнях від весільного бренду MAXIMA. Зачіски, макіяж і вбрання виглядали вишукано. Стиль учасниць створила команда професіоналів Б’юті-Студії іміджу та макіяжу BEAUTY W. CLUB.

  Потім був весільний танець в постановці Школи весільного танцю хореографа Тараса Онопрієнко, пікантне дефіле «Only for you» і в завершенні учасниці шоу повідали свої справжні історії кохання, які не залишили в залі байдужих.

  Після підрахунку голосів вердикт журі виявився однозначним.
  «Нареченою року в Україні 2011» стала киянка Тетяна Георгеску, яка зачарувала журі своєю щирістю, глибиною почуттів і незвичайним шармом.

  Друге місце посіла Євгенія Подобна з Києва

  Фестиваль «ANGEL FEST» продовжує дарувати незабутні враження, і запрошує всіх наречених Україні взяти участь у відбірковому турі конкурсу «Наречена року в Україну – 2012».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись