1. Світлана Лобода подарувала собі на 27-річчя компанію «ЛОБОДА мьюзік»

  Світлана Лобода подарувала собі на 27-річчя компанію «ЛОБОДА мьюзік»

  18 жовтня Світлана Лобода відсвяткувала День народження (1982 рік, Київ) і п’ятиріччя творчої діяльності грандіозним live-шоу. Прийнявши численні поздоровлення, квіти, артистка віддячила виступом, що складався з двох частин.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Світлани Лободи.

  Світлана Лобода подарувала собі на 27-річчя компанію «ЛОБОДА мьюзік»

  Перша частина складалася з абсолютно несподіваного для всіх unplugged-виступу. Свої найвідоміші хіти Світлана Лобода виконала під живий струнний акомпанемент. Одночасно на сцені перебувало більше десяти музикантів. А сценічний костюм співачки був розшитий назвами її найвідоміших хітів.

  Ведучі вечора Вікторія Батуі (М1), Анатолій Анатоліч ( «Хіт ФМ») і Сергій Галібін ( «Русское радио») організували прямий ефір зі студії, яка перебувала в окремій кімнаті «Арени», куди всі бажаючі приходили вітати артистку.

  Зображення свята транслювалось на плазмах клубу.

  Світлана Лобода подарувала собі на 27-річчя компанію «ЛОБОДА мьюзік»

  Гості студії: мама розповіла, якою цілеспрямованою дитиною була Світлана у дитинстві, Ірина Бережна та Нестор Шуфрич уявили, яким хорошим політиком могла стати Лобода, а Олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва захопилася переможним духом артистки – завжди йти вперед і ніколи не зупинятися на досягнутому.

  Світлана Лобода подарувала собі на 27-річчя компанію «ЛОБОДА мьюзік»

  Друга частина святкового вечора складалася з презентації нової концертної програми «Большой Ч». Нові костюми, постановки і запальний репертуар.

  «Сьогодні я підводжу певну риску у своїй роботі, яка почалася 5 років тому зі зйомок кліпу на пісню «Черно-белая Зима». Те, що було – це тільки прелюдія! Зараз офіційно заявляю: «Все в моїй кар’єрі тільки починається!». Залишивши групу Костянтина Меладзе, я отримала творчу самостійність, тепер отримую і ділову незалежність: сама займатимусь своїми справами, повністю нестиму за них особисту відповідальність. Я засновую компанію «ЛОБОДА мьюзік», в якій буду єдиним засновником та єдиним артистом, з яким складу найсуворіший та найтриваліший контракт в історії українського шоу-бізнесу. І початок цього союзу Лободи-менеджера та продюсера з Лободою-виконавицею ми відзначаємо сьогодні! Сьогодні ми – «Лобода мьюзік» представимо вам і моїм улюбленим гостям нові треки, які є частиною нової шоу-програми, яку ми готуємо з нашою командою. Назвали її ми «Большой Ч». Що таке «Ч»? Це кожен розуміє у міру свого знання словника!!! Для мене – щось нове, чого ще у мене не було», – коментує винуватиця свята.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись