1. Аріна Домскі зустріне день народження з коханим на віллі у Криму

  «К сожаленью, день рожденья только раз в году…», – саме так співалось у відомій дитячій пісеньці. На жаль чи на щастя, але у неділю, 29 березня, співачка Аріна Домскі відзначає свій день народження.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Аріни Домскі.

  Виконавиця все не могла зважитись, як у цьому році їй його святкувати. Було чимало варіантів: виключно у сімейному колі, у затишному ресторані Києва разом з друзями, на сцені, на гірськолижному курорті, зробити велике свято у нічному клубі.

  Однак раптом втрутились треті сили і все здійснилось само собою – Аріна Домскі летить відзначати день народження на море.

  Віднедавна у співачки з’явився шанувальник, який частенько супроводжує Аріну.

  «Спершу це було телефонне знайомство (не знаю, звідки він взяв мій номер телефону), хоча я мало кого із по сторонніх підпускаю до себе, у своє коло спілкування, але він зміг мене чимось зачепити. Ми багато спілкувались, він дуже цікавий співрозмовник, симпатичний чоловік, мені цікаво проводити з ним час», – ділиться враженнями співачка.

  Приємна молода людина, виявилась, не тільки прихильником творчості співачки, але й бізнесменом у сфері туризму. Він часто дарує співачці квіти, різні подарунки. До дня народження Аріни він вирішив зробити ще один подарунок.

  «Це було так не очікувано і приємно! Така цікава пропозиція – відзначити своє свято у Криму біля моря, зупинившись у нього на віллі та, забувши про все, хоча б на ці дні», – каже Домскі.

  Як повідомляє прес-служба співачки, у квітні Аріна Домскі обов’язково влаштує велике свято в одному із нічних клубів столиці з приводу свого дня народження.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись