1. Коханий Гайтані подарував на день народження подорож до Риму

  За кілька годин до вильоту коханий приніс Гайтані квитки на літак до столиці Італії. У майбутньої іменинниці залишилось зовсім небагато часу, щоб зібрати у дорогу усі необхідні речі.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Гайтани.

  Гайтана: «Я була вражена таким сюрпризом, адже до останнього не могла придумати, як саме відсвяткувати свій день народження. А тут така несподіванка. Люблю інколи робити щось спонтанно. Ми полетіли в Італію несподівано для мене. Кращого подарунка я й уявити собі не могла!».

  За словами Гайтани, день народження у Римі був просто фантастичним. Чудова погода, історична краса міста і коханий поруч подарували співачці незабутні емоції і враження.
  Готель, в якому зупинилась пара, розташований у самому серці Рима –  центр Вічного міста. Красою паркового ансамблю Вілла Боргезе можна було милуватись просто з вікна.


  Щоб перейнятися неповторним духом «вічного міста» співачка обходила пішки усі визначні пам’ятки Рима. Впродовж дня Гайтана відвідала Ватикан, помилувалась могутністю стародавнього Колізею, побувала на знаменитій площі Іспанії, а біля фонтану Треві стояла мов заворожена. Ввечері на іменинницю чекала романтична вечеря в одному із затишних ресторанчиків міста. Італійські вишукані страви змусили Гайтану на один вечір забути про всілякі дієти і опинитися в полоні «високої» італійської кухні.
  Відвідавши Італію Гайтана зарядилася енергією на цілий рік.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись