1. Сергій Притула зустрів 29 рік народження з Ірмою Вітовською, навушниками і кремом для обличчя

  22 червня народився відомий телеведучий Сергій Притула. Народному улюбленцю виповнилось 29 років (22.06.1981). Файноюкрайнівець і підйомівець вважає день народження не приводом до свята.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  22 червня на світ з’явилися: німецький письменник Еріх Марія Ремарк, російська акторка Світлана Крючкова («Втомлені сонцем»), розробник геометричної теорії чисел Герман Мінковський (німецький математик), український і російський музикознавець, піаніст, композитор і педагог Болеслав Яворський.

  Колектив програми «Підйом» на чолі із шеф-редактором Ганною Жижою презентували Притулі ексклюзивні навушники для ноутбука з лімітованої серії. Як пожартував сам іменинник, тепер він перестане в громадських місцях шокувати навколишніх тієї музикою, яку вважає за краще слухати.

  Колеги-ведучі вирішили не ховатись з вітаннями, і даруванням зайнялись у прямому ефірі: Олександр Педан – листівку з автографами Євгенія Петросяна і Олени Степаненко, Оля Фреймут – крем для обличчя.

  Також у прямому ефірі ранкового шоу іменинника привітали актриса Ірма Вітовська («Леся+Рома») та діджей радіо «Roks», за сумісництвом колишній керівник Сергія, Соня Сотник.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись