1. Віталій Козловський у «Народній зірці» виконав ліричну баладу Лари Фабіан «Je t’aime»

  народна зірка, Міла Нітіч і Тимофій Соболєв, Ірма Вітовська

  Минулої суботи у «Народній зірці» Світлана Лобода і Ян виконали «Эй, моряк», Ірина Білик і Андрій Дроботюк – українську пісню «Два кольори», Віталій Козловський та Анна Фурман – ліричну баладу ЛариФабіан «Je t’aime», Потап, Настя і Уляна Рудакова – «I will survive», Міла Нітіч і Тимофій Соболєв – композицію з кінофільму «31 июня» – «Ищу тебя» («Всегда быть рядом не могут люди»).

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба ТРК “Україна”.

  народна зірка, Світлана Лобода і Ян, Ірма Вітовська

  Світлана Лобода, Ян та Ірма Вітовська в арт-кафе

  Світлана Лобода, виконуюча в черговому випуску шоу пісню «Эй, моряк», так хотіла, щоб номер вийшов яскравим і незабутнім, що на репетиції особисто показувала своєму партнерові, як треба валятися на підлозі і рухати ногами. До речі Яну дійсно треба було відрепетирувати всі рухи до досконалості, аби костюм іхтіандра, в якому йому пощастило виступати, не завадив йому виконати все задумане. Пара любить приміряти на себе абсолютно різні й несподівані образи.

  народна зірка, Євгенія Власова та Зера Кераджієва, Ірма Вітовська

  Євгенія Власова та Зера Кераджієва

  народна зірка, Потап, Настя і Уляна Рудакова, Ірма Вітовська

  Потап, Настя і Уляна Рудакова

  Віталій Козловський постав в образі кардинала, а Анна – жертвою священної інквізиції. Оцінюючи виступ пари, Юрій Рибчинський заявив: «Чому чоловіки у середні віки спалювали жінок? Їм просто не вистачало жіночого тепла. Українські ж жінки спалюють нас своєю красою».

  Журі невисоко оцінили виступи Міли Нітіч і Тимофія Соболєва, Євгенії Власової та Зери Кераджієвої. Тепер обидві пари потрапили в «зону ризику».

  Фото: Володимир Шевчук

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. Toss сказав(ла):

   Листопад 6, 2009 @ 5:57 pm

   Не знав, що таке є.

  Висловлюватись