1. У другому сезоні «Народної зірки» Юрія Рибчинського замінили

  Народна зірка, Сніжана Єгорова, Уляна Рудакова, Макс Неліпа, Ірма Вітовська

  Прем’єра другого сезону пісенного шоу «Народна зірка» на телеканалі «Україна» відбудеться напередодні весняного свята – 6 березня.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба ТРК «України».

  Народна зірка

  У новому сезоні на глядачів чекає цілий ряд нововведень. Відтепер шоу виходитиме в прямому ефірі, відбудуться зміни у правилах голосування та складі журі. Вокальні дані та артистизм учасників разом із Барбарою Брильською та Анастасією Заворотнюк буде оцінювати композитор Володимир Бистряков ( у першому сезоні – композитор Юрій Рибчинський).

  Ірма Вітовська, Народна зірка
  Ірма Вітовська, Народна зірка

  Ірма Вітовська

  Незмінними залишаються ведучі проекту – молода мама і найбільша захисниця пар-конкурсантів Сніжана Єгорова, майбутній татусь і володар найкращого почуття гумору проекту Максим Неліпа, а також господиня арт-кафе, акторка Ірма Вітовські (серіал «Леся+Рома», вистава «Четверта сестра»).

  Імена зірок-учасників проекту поки що тримаються у суворій таємниці, але на всіх прихильників шоу вже найближчими днями очікує приємний сюрприз.

  Формула передачі залишається незмінною: прояви свій музичний талант і стань «народною зіркою». Учасники проекту – десять дуетів, що складаються з зірок естради та виконавців із народу, обраних за результатами всеукраїнського кастингу.

  Переможцем першого сезону стало тріо Потап, Настя та Уляна Рудакова (м. Маріуполь).

  Виробництво другого сезону шоу буде здійснювати компанія «Star Media».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись