1. «Підйом» подорослішав: йому виповнюється 10

  10 років тому, у травні 1999 року, на Новому каналі стартувала програма, яка за лічені дні отримала визнання і любов глядачів.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  Сергій Притула, Леонід Кравчук, Оля Фреймут і Ангел Педан

  Програма одразу ж прогриміла на усю країну, завдяки парі Маша Єфросініна і Юрій Горбунов. Звісно, за 10 років ведучі «Підйому» змінювались неодноразово. «Доброго ранку!» глядачам Нового каналу у різний час казали Настя Касілова, Фоззі, Слава Фролова, Андрій Доманський, Максим Неліпа, Сніжана Єгорова, Анна Сєдокова.

  Восени, минулого року, в ефірі програми зявились люди, без яких студію ранкового шоу вже складно уявити. Невгамовна трійця – Сергій Притула, Олександр Педан і Оля Фреймут – здатні на все, навіть найхмарніший ранок зробити радісним, сповненим усмішками, сміхом і гарним настоєм.

  27 травня «підйомівці» зберуться в одному із київських клубів, аби відзначити ювілей і згадати добрим словом всіх, хто допомагав програмі рости і вдосконалюватись.

  Максим Неліпа: «Я з дитинства люблю риболовлю, але піднятись на світанку довгий час для мене залишалось проблемою. Я – сова, тому мені легше просити біля вогнища всю ніч, аби діждатись світанку, ніж прокинутись у цей час. До речі, я і в «Підйомі» так експериментував: напередодні ефіру просто не вкладався спати. Мені здавалось, що так легше. Сьогодні, завдяки досвіду роботи у ранковій програмі на Новому, для мене не проблема прокинутись о п’ятій ранку. Іноді навіть прокидаюсь за 10 хвилин до дзвінка будильника. Хоча поспати люблю і вмію.

  Слава Фролова: «Я – це сова по натурі, тому мені завжди було важкувато прокидатись. Завдяки «Підйому» я змінила своє ставлення: ця програма навчила любити ранок».

  Андрій Доманський: «Мене «Підйом» навчив обережності. Адже доводилось прокидатись – страшно сказати вголос. Це варто вирізати, це непристойний час для підйому… Потім, коли сонечко виповзає у зеніт і починає смажити з несамовитою силою, ходиш вулицями як сомнамбула. Так що я знав: перш, ніж переходити дорогу, повинен подивитись на проїзну частину не три рази, як звичний громадянин, а десять. Інакше опинюсь під колесами.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись