1. Гайтана записує новий альбом в США

  Гайтана найкраще рекламує

  Англомовну версію пісні «Слушаю и повинуюсь» під назвою «Diamond Ring» вже почули в США. Схоже, американські музиканти, які вже декілька років поспіль цікавляться творчістю Гайтани, готують для співачки цікаву пропозицію.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Гайтани.

  Свого часу до України приїжджав відомий американський музичний продюсер Нарада Майкл Уолден (Джеф Бек, Уїтні Хьюстон, Мерайя Кері). «Я вражений голосом Гайтани, – каже він. – Вона неймовірно обдарована і талановита дівчина. І я хочу показати її світові!».

  Прилітав також до Києва, щоб познайомитися з Гайтаною, і голова міжнародного проекту «Global One» – колишній саундпродюсер Майкла Джексона та Крістіни Агілери – Роб Хоффман. Тоді він запропонував співачці представляти нашу країну на міжнародному проекті «Global One». А сьогодні їх творча співпраця триває.

  «Це люди з іншим рівнем свободи, – каже виконавиця. – Американські музиканти не бояться робити те, що їм насправді подобається. Вони не покладаються на думку оточуючих. А ще: вони дуже часто посміхаються! Посмішка завжди додає до робочого процесу легкості та невимушеності».

  Зараз ведеться робота над новим музичним матеріалом, до запису якого залучені відомі американські саундпродюсери та музиканти, що співпрацюють з найяскравішими зірками світової сцени, – Нарада Майкл Уолден(Джеф Бек, Уїтні Хьюстон, Мерайя Кері), Ерік Деніелс (Мерайя Кері, Джанет Джексон), Роб Хофман (Крістіна Агілера), Роберт Дампер (Кенні Джи). Запис альбому проводився у Сан-Франциско, Сіетлі та Лос-Анжелесі.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись