1. Гайтана у Новому році знайшла саксофон під ялинкою

  Гайтана

  Опівночі після бою курантів і яскравих феєрверків співачка Гайтана вийшла на центральну сцену міста Харкова, адже щиро хотіла зустріти Новий рік, співаючи.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Гайтани.

  Проте після зустрічі Нового року на Гайтану чекало декілька сюрпризів, як приємних так і не дуже. Через стихію, що панувала тими днями по всій Україні, скасували авіарейс Харків-Київ. Повертатися додому до столиці співачка була змушена на авто. Нерозчищена траса затримала зірку у дорозі мало не на цілу добу. Автомобіль артистки потрапив у сніговий полон і несподівано опинився у кюветі, з ладу вийшло одне колесо. Декілька годин знадобилося, щоб витягнути машину із замету і знайти СТО. Під ранок співачка продовжила свій непростий шлях до Києва.

  Вдома на Гайтану чекала дуже приємна несподіванка – під ялинкою вмостився саксофон, яким марила артистка з дитинства. Тепер зірка займається грою на інструменті тричі на тиждень, а також планує порадувати своїх слухачів звучанням саксофона у новому альбомі.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись