1. Гайтана ініціює створення Дому Африки в Україні

  Гайтана записує другу платівку дитячих модних співанок «Кукабарра»

  В Україні до кінця року з’явиться неурядова громадська організація «Дім Африки». Співачка та композитор Гайтана стала учасницею ініціативної групи по її створенню.


  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Гайтани.

  Мета цієї організації – сприяння розвитку довготривалих та плідних взаємовідносин між підприємцями, діячами культури, науки та широких кіл громадськості України та країн Африки.

  Гайтана: «Створення «Дому Африки» – це важлива подія. Аджде така організація – це місток, що об’єднає Африку та Україну, допоможе налагодити корисні зв’язки між людьми різних континентів. Дуже добре, що у Африки з’явиться можливість відкрити себе по-новому в очах України, показати свій величезний потенціал. Я як творча людина, у якій сплелися дві культури (моя мама українка, а тато конголезець), розумію, що така організація буде дуже корисною, і тому підтримую її створення! Дім Африки обов’язково зробить багатьох людей друзями».

  До складу організаційного комітету входять також кадрові дипломати, представники бізнесу, громадські діячі, діячі культури, мистецтва, професійні архітектори і правники.

  Вони зроблять усе можливе, щоб «Дім Африки» був структурою, яка сприятиме розвитку гуманітарного, культурного, економічного, туристичного співробітництва між нашими країнами.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись