1. Катя Бужинська знайшла свій рецепт психотерапії – кінний спорт

  Катя Бужинська знайшла свій рецепт психотерапії – кінний спорт
  Катя Бужинська ще з дитинства полюбляла коней, збирала різні зображення з ними: брелки, магніти, футболки, кепки, сумки, листівки. Але саме тепер співачка ними захопилася в спортивному сенсі – двічі на тиждень тренується.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Каті Бужинської.

  Катя Бужинська знайшла свій рецепт психотерапії – кінний спорт

  «У моїй родині до мене кінним спортом ніхто не займався, хоча любов до тварин це точно спадкове», – зізнається виконавиця. Зараз у Каті немає власного коня, але вона надіється, що найближчим часом буде. На власному гіркому досвіді знаменитість зрозуміла, що дуже важливо тренуватись на своєму коні, до якого вже притерлась. Був випадок, коли її улюбленець прихворів і співачці довелося тренуватися на іншій конячці. «Кінь був некерований, – пригадує вона, – намагався мене скинути. Таке трапляється вкрай рідко, слава Богу, що я була в касці. Після цієї пригоди я боялася навіть до них підходити, але все-таки змогла – сіла на свого коня, з яким постійно тренуюся. До речі планую орендувати його – Пловдій, молодий жеребець, мій друг, 5 років. Він дуже розумний, завжди мене впізнає і відчуває, з яким настроєм я до нього показуюся».

  Катя Бужинська знайшла свій рецепт психотерапії – кінний спорт
  Катя Бужинська знайшла свій рецепт психотерапії – кінний спорт

  Бужинська хотіла б проводити більше часу з кіньми, але розуміє реальний стан речей, тому спілкування з цими тваринами сприймає як хобі. «Після прогулянки з цим великим другом на душі стає легко і тепло, і всі життєві клопоти десь зникають, – каже виконавиця. – Якщо у вас не вдається відволіктися від проблем, дуже рекомендую зайнятися верховою їздою. Вона одночасно позитивно діє на емоційний і фізичний стан людини, внутрішні м’язи ніг стають дуже міцними, корегує поставу – для жінки це дуже важливо».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись