1. В Тайланді, Італії, Португалії українські артисти проводять відпустки

  Українські артисти активно відпочивають. В яких країнах побувала Альона Вінницька, Катя Бужинська, балет «Форсайт» і куди планує Аліна Гросу. Про це в літній статті.

  «ГУЧНІ ІМЕНА» про літній відпочинок дізнались від прес-служб відомих людей.

  Заслужена артистка України Катя Бужинська повернулась з Венеції, якій присвятила відпустку.

  Вперше артистка побувала в Італії з нагоди всесвітньо відомого фестивалю в Сан Ремо, де презентувала Україну та співала для Сільвіо Берлусконі. До речі, співачка планує влітку на морський відпочинок до Туреччині чи Тайланду.

  Співачка Альона Вінницька побувала в трьох країнах Європи: Німеччина, Португалія і Швейцарія.

  «Ніколи не думала про Німеччину як про туристичну країну, завжди вважала її нудною, – коментує артистка. – На щастя помилилася. Вона – це приклад для наслідування. Штутгард – старовинний, затишне місто, вулицями якого проїхав перший у світі автомобіль і
  перший у світі трамвай».

  Український балет “Форсайт” активно збирає аншлаги в Туреччині. Секретом такого успіху і щоденних аншлагів на шоу «Форсайт», за словами директора балету Ліни Верес, є емоційне наповнення вистави. Ну, і безумовно, той факт, що хореографію ставив майстер своєї справи, креативний і непередбачуваний переможець проекту «Майданс» Олександр Лещенко, чиї постановки вже встигли оцінити в Україні, Німеччині, Греції, Італії, Франції, Росії.

  Аліна Гросу також планує свої канікули – в Таїланді з друзями. За словами співачки, якщо з поїздкою все вийде, жити вона з друзями буде не в звичайному готелі, а в бунгало. Тим більше, що коштує це близько 20 доларів на добу! На чотирьох (а саме такою компанією молодь планує відправитися на канікули) вийде на кожного 5 доларів.

  До речі, Аліна побувала в 15 країнах світу, серед яких Греція, Кіпр, Франція, Німеччина, Чехія, Словаччина, Єгипет, Туреччина, Індія, Домінікана, Куба.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись