1. Катя Бужинська з коханими дівчатками ніжились під турецьким сонцем

  Нещодавно українська співачка Катя Бужинська повернулась з сімейної поїздки до Туреччини. Відпочивати іменита їздила з дочкою і мамою.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Каті Бужинської.

  В Туреччині Катя була неодноразово, а от дочка Олена вперше. «Відпочили ми казково і привезли чимало позитивних емоцій, – усміхається співачка. – Нам вдалося відвідати екскурсію в Памуккале. До речі була там вдруге. З упевненістю можу сказати: той, хто не був у Памукале, той не був у Туреччині. По дорозі нас завозили в різні крамнички, де ми придбали невеликий килим ручної роботи і спробували гранатове вино».


  Катя Бужинська з мамою

  Дівчата багато не подорожували: зробили собі відпочинок спокійний, не зважаючи на те, що Бужинська активна людина і намагається кожну хвилинку заповнити.

  «Вдень ми багато купалися, гуляли. Після обіду – в нас обов’язково був тихий час, адже Оленці ще тільки 3 рочки і їй потрібно було поспати. Ввечері – влаштовували дівич-вечір», – коментує Катя.

  Виконавиця не випадково обрала Туреччину: переліт з України до Туреччини триває всього на всього 2 години, гарний сервіс і чисте море, а також всі умови, створені для діток (ігри, анімація, розвиваючі гуртки, дитячий театр, уроки плавання, спеціальне харчування для дітлахів).

  2010 рік виявився дуже пізнавальним для артистки: вона вже встигла відвідати лижний курорт у Швейцарії, двічі побувала в Єгипті, а вкінці липня планує працювати і відпочивати зі своїм колективом в Грузії.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись