1. Катя Бужинська: “Жінка, яка народила, стає красивішою, мудрішою, м’якшою”

  На рахунку співачки Каті Бужинської 17 кліпів, 5 альбомів і 1000 сольних концертів. Вона з програмою виступала для Леоніда Кучми, Нурсултана Назарбаєва, Володимира Путіна і прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі. Зараз виховує дочку Оленку. Саме про неї “ГУЧНІ ІМЕНА” вирішили поговорити з артисткою.

  Катю, вашій дочці Олені майже 4 роки. Що намагаєтесь прищепити дитині?
  Намагаюся прищепити любов до природи і тварин. У нас в домі багато домашніх улюбленців: собака породи лабрадор, кішки і два папуги. Вони найкращі друзі Оленки. Найбільше мене тішить той факт, що дитина не тільки грає з ними, але й піклується про них. Наприклад, щоранку вона дає воду і корм папугам. Домашні тварини розвивають в людях доброту і відповідальність, тому я підтримую, коли дочка з ними спілкується. Комунікація з тваринами для неї набагато приємніше і корисніше, аніж просиджування перед телевізором.

  Окрім спілкування з тваринами, що ви ще вітаєте у вихованні Оленки?
  Ми вивчаємо англійську мову, вже читаємо по складах. У нас вдома дитяча бібліотека, особливо любимо казки. Потихеньку набуваємо знання з географії: сідаємо на килим і показуємо з моєю мамою або нянею, де які країни знаходяться та тварини водяться.

  Як ви разом проводите час?
  У цьому році ми з Оленкою зайнялися верховою їздою. Вона захопилася уроками, саме тому випромінює позитивні емоції на кожному з них.

  У нашій країні прийнято не вживати слово «мудрість» з дитиною, але… чого навчились від дочки?
  Частіше посміхатися.

  Які перла видає Оленка?
  У мене є пісня «Доченька моя», вона цю пісню перефразувала у відому пісню про тещу. Я її запитала: “Оленко, як мама співає пісню про тебе?”. А вона : «Доченька моя, ласковая, молодая, озорная, поворотливая».

  Хто вам допомагає доцю виховувати?
  Мама з нянею.

  Чи може вихованням дітей займатись чоловік? Чи в нього все таки інша місія – заробляти, з друзями відпочивати, робити кар’єру?
  Дитину повинні виховувати обоє батьків: і мама і тато. Але чоловік не повинен забувати, що він має піклуватися про фінансовий стан сім’ї.


  Яке було ваше життя, коли виношували Оленку? Як ви поводились? Кудись їздили? Щось читали, дивились?
  Апетит був у мене добрий: їла дуже багато морепродуктів, консервованих персиків, солоних огірків. Не могла всидіти вдома, тому продовжувала працювати, давати концерти. В період вагітності багато читала різної літератури про мій стан, новонароджених.

  Що значило для вас народження цього чуда? Чи побачили ви раптову зміну з першим криком маляти?
  Дитина – це найважливіше в житті кожної жінки, те, заради чого ми жінки приходимо в цей світ – бути мамою. Це величезне щастя. Жінка, яка народила, стає красивішою, мудрішою, м’якшою, ласкавішою і по-справжньому відкривається як жінка.

  Чи відбулись у вас зміни до статусу мами і після?
  До народження дитини я була більш амбітною і твердою, а після народження Оленки я зрозуміла, що робота – це не найголовніше.

  Задумувались над ще кількома малюками?
  Ще двоє дітей хочу.

  Розмовляла: Ірина Новоставська
  Фото: прес-служба артистки
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись