1. Гайтана вирішила забутись у Діснейленді

  Гайтана вирішила пригадати дитинство, тому поїхала до Артеку. На думку Гайтани, дитячий центр «Артек» є найкращим місцем, де по-справжньому панує тепла дитяча атмосфера.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Гайтани.

  16 липня Міжнародний дитячий табір святкував 80 років свого існування. До дня народження дитячого табору Гайтана написала пісню під назвою «Планета Артек», яка і стала гімном Артеку. Її співачка виконала під час святкового концерту. На честь музичної композиції назвали ювілейну збірку, в якій зірки співають для юних артеківців.

  А декількома днями раніше Гайтана побувала у Франції. І не де інде, а там, де мріють побувати всі діти світу, у Діснейленді. В країну мультфільмів співачка поїхала разом з подругою та її донькою.

  «Коли я дізналась, що подруга з дочкою їде до Парижу, – пригадує Гайтана, – я одразу вирішила їхати з ними. Від подорожі я очікувала отримати якомога більше позитиву і натхнення для подальшої творчої діяльності. Побачити світ дитячими очима – це саме те, що потрібно мені у роботі над другим дитячим альбомом «Кукабарра 2».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись