1. Блондинка Наталка Карпа: «Пане Педане, ми Ваші фани, заробимо гроші, поїдемо в Канни!»

  Заслужена артистка України, співачка Наталка Карпа минулого тижня опинилася в епіцентрі зйомок другого сезону шоу «Хто проти блондинок?». Це шоу має дві умови участі – біле волосся і сіра речовина під ним.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба співачки.

  Із сотень претенденток після жорсткого кастингу і «катувань» непростими запитаннями визначився склад із 50 блондинок. Саме вони кожен день на зйомках вражали всіх своїх інтелектом, жартували, використовували весь свій бойовий арсенал дотепності і намагались потрапити в центр уваги відеокамер.

  «В перший день ми просто ходили по сходинках: вниз-вверх, вниз-вверх, – пригадує Наталка. – Повірте, на високих підборах – це не нелегка справа! З другого дня вже розпочались зйомки тематичних програм. Я впевнена, що глядачам буде дуже цікаво дивитися кожну з них! Ми не дозволяли сумувати чоловікам-героям, і вони відповідали нам взаємністю».

  Безпосередньо на зйомках співачка Наталка Карпа була помічена в умінні складати вірші. В одній із програм один із вищезгаданих героїв-чоловіків Олександр Педан зацінив звернення Наталки до нього від імені всіх блондинок: «Пане Педане, ми Ваші фани, заробимо гроші, поїдемо в Канни!».

  Ще вона виявилася справжнім трудоголіком. Неймовірно, але Наталка в період зйомок шоу «Хто проти блондинок?» ще й умудрилася виступити на двох концертах, запланованих раніше – в Сумах і у Львові. А кажуть блондинка… «Колір волосся і гострота розуму, можливо, і впливають один на одного, але точно не глобально, – каже співачка. – Це перш за все шоу! Головне його завдання – розважати глядача. Думаю, ми справилися із цим завданням на відмінно!»

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись