1. Зірка нового вітчизняного серіалу Магдалена Гурська приміряла на себе українські красоти

  Польська акторка Магдалена Гурська в Україні стала популярною завдяки ролі Хани у стрічці «В червні 41-го». А тепер вона вирішила оселитись у Києві. Нова Барбара Брильська зараз трудиться над 100-серійною сагою «Тільки кохання».


  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «1+1».

  Нову українську кіноепопею знімає «1+1». Магдалена грає у фільмі одну з головних ролей – Ольгу. Це викладачка англійської. Одна з її учениць – Маша залишилась без мами і зовсім не проти, аби вчителька стала їй другою мамою.

  Знімальний графік польської акторки розписаний по хвилинам. Інколи вона може вирватись і подивитись на місто каштанів. «У вас таке гарне місто, – каже польська зірка. – Мій партнер по серіалу – Саша вже показав мені Подол, Андріївський спуск, Печерську Лавру».

  Рідше їй трапляється нагода навідати родичів у Польщі.

  Нещодавно Магдалені вдалось дізнатись більше про українську культуру. Польська акторка прогулялась на Співочому полі у день етнофестивалю Олега Скрипки «Країна Мрій».

  Чарівну блондинку вразила кількість відвідувачів масштабного заходу.

  Дівчина з захватом ходила по наметам, розглядала вишиванки, коралі, українські віночки і інші сувеніри. А, те, що полюбилось, приміряла.

  «У вас такі гарні вишивані сорочки! – захоплено казала Магда – З задоволенням носила б таку. У ній зовсім не жарко».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись