1. Плюси поселять українських політиків в українські сім’ї на 5 днів

  Телеканал «1+1» розпочав підготовку шоу про політиків всіх рівнів, яким запропонують поринути у життя пересічної української сім’ї. «Без мандата» – унікальний для українського ТБ формат, в якому представники влади відмовляються від своєї рутини та протягом кількох днів житиму в українських сім’ях.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «1+1».

  «Зазвичай у різних телевізійних проектах політикам надають можливість поговорити, – коментує генеральний директор групи «1+1» Олександр Ткаченко. – Ми вирішили надати їм унікальну можливість діяти. «Без мандата» – це не велика політика, а реальна політика у реальному житті».

  Олександр Ткаченко

  «Формат «Без мандата» розробили британці, – розповідає продюсер проекту Оксана Кучерова. – Ми максимально адаптували його до наших реалій. Політик п’ять днів житиме у «пересічній» українській родині. Перші два дні він залишається без свого мобільного телефону, депутатського посвідчення, ключів від авто та охорони. Він допомагає по господарству та живе у рамках звичайного бюджету сім’ї, до якої потрапив. На третій день політику повертають його регалії, телефон, мандат і в наступні дні він матиме можливість вирішити найболючіші проблеми своєї «нової родини».

  У шоу «Без мандата» українські політики пройдуть крізь випробування усіма побутовими та бюрократичними проблемами. Кожен із них отримає змогу побачити, в яких умовах і на які кошти живуть пересічні громадяни, як працюють комунальні служби, а також – які бюрократичні перепони людям доводиться долати щодня. Це – справжній тест на хоробрість для будь-якого політика, можливість довести свою спроможність вирішувати найпростіші проблеми людей власними руками.  І підтвердити – чи вартий він свого мандата.

  «Ми ведемо переговори із політиками усіх рівнів – пояснює головний редактор проекту «Без мандата» Світлана Усенко. – Поки що категорично відмовилися Наталя Вітренко і Тарас Чорновіл».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. ВЛАДИМИР сказав(ла):

   Липень 7, 2010 @ 8:26 pm

   На 5 дней мало-МЕСЯЦ МИНИМУМ!!!

  2. Roksolana сказав(ла):

   Липень 7, 2010 @ 11:19 pm

   І це не жарт? Це справді тест на хоробрість )))

  Висловлюватись