1. Українські панночки на ТБ знайдуть: і рецепт схуднення, і ключ до серця холостяка, і впевненість у собі

  Українські телеканали подарують глядачам три реаліті-шоу у новому сезоні: «Від пацанки до панянки» – сама попелюшка, «Холостяк» – пошуки попелюшки, «Оголена красуня» – попелюшка худне.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомили прес-служби «1+1», «СТБ» і ТРК «Україна».

  Всі проекти охоплять обов’язково жіночу аудиторію, яка зазвичай шукає у собі недоліки, але хоче хоча б віртуально побачити їх виправлення. Ось ці реаліті-шоу дозволять віртуально схуднути, стати найпевнішою жінкою і знайти ідеального чоловіка.

  «Від пацанки до панянки» розроблено за британським форматом «From Ladette To Lady». Десятеро дівчин віком від 18 до 30 років  випадають із звичних для себе умов життя.  9 тижнів  вони проведуть у справжній Школі вишуканості, виховатимуть у собі справжню Леді, боротимуться з шкідливими звичками, нестриманістю, «хлопчачими» манерами поведінки. Майже увесь свій час вони присвятять практичним заняттям з етикету, мистецтва, кулінарії, флористики. Дівчат також вчитимуть правильно одягатись та доглядати за собою, підтримувати світську бесіду та, головне, достойно поводитись за будь-яких обставин.

  Щотижня одна із учениць, яка,  на думку викладачів,  не має бажання перетворюватись на Леді, вибуває із шоу.

  Глядачі стануть свідками перетворення Попелюшки на Принцесу. Переможниця «Від пацанки до панянки» отримає шанс обрати свій шлях до мрії самостійно – вона матиме можливість продовжити навчання в одній із європейських шкіл, або отримати грошову винагороду.

  Телеканал «Україна» готує до запуску програму про жінок і для жінок – «Оголена красуня», яка змусить представниць прекрасної статі поглянути на себе по-новому – впевнено і з любов’ю. Проект – це адаптація міжнародного формату “How to look good naked” (RDF Rights).

  Учасниці проекту – жінки від 25 до 50 років, які незадоволені своєю фігурою і бачать причини своїх невдач саме в ній.

  З допомогою ведучого – професійного стиліста і психолога – учасниці зміняться без хірургічного втручання і виснажливого схуднення, а використовуючи комплекс «вправ» з підвищення самооцінки.

  Зйомки програми розпочнуться в середині серпня, а глядачі побачать її в ефірі телеканалу «Україна» вже восени.

  Телеканал СТБ розпочав підготовку до зйомок нового романтичного реаліті-шоу «Холостяк» – української версії популярного американського проекту «The Bachelor». Україна стала першою країною СНД-простору, куди проданий для виробництва формат.

  Відзначимо, що «Холостяк» це один із найтриваліших проектів на американському телебаченні (транслює телеканал ABC) – на даний момент вже зняли 14 сезонів. А формат для виробництва проданий дев’яти країнам: Франції, Німеччині, Італії, Нідерландам, Польщі, Норвегії, Ісландії, Ізраїлю та Україні. Середня аудиторія однієї програми 14 сезону в США склала – 10,3 млн. чол. Права на створення проекту в Україні телеканал СТБ придбав у компанії Warner Bros. International Television. .

  Галантний, симпатичний і матеріально забезпечений чоловік (Холостяк) шукає жінку своєї мрії. Він знайомиться з 25 дівчатами, з яких він поступово, через серію романтичних побачень, знайомств з батьками, відвідуванням рідних міст претенденток, повинен вибрати одну. У фінальному епізоді Холостяк зробить їй пропозицію.

  Як розповідає Олена Вікторова, керівник проекту, в цьому реаліті-шоу головний акцент робиться на романтику відносин і розкоші побачень. «І Холостяк і учасниці будуть жити в шикарних особняках, на узбережжі, проводити час у фешенебельних ресторанах, унікальних, мальовничих куточках, кататися на шикарних яхтах, їздити на лімузинах, і навіть літати на вертольотах і чартерах. А фінальні епізоди ми плануємо знімати на екзотичних островах, – розповідає вона. – Але найголовніше в цьому проекті – що з нічого народжується інтерес, симпатія, потяг, а потім – і любов. Всі претендентки мають рівні шанси перед Холостяком, для цього ми надамо їм усі умови, але тільки від них самих залежить їхня доля в проекті ».

  25 претенденток для участі в проекті будуть відбиратися шляхом відкритого кастингу, а на роль Холостяка і ведучого реаліті-шоу – проводиться закритий кастинг.

  Старт проекту в ефірі запланований на першу половину 2011 року.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись