1. Володимир Бебешко грудьми захищав зйомки Міли Нітіч

  Володарка «Золотої зірки Алли» конкурсу «Нова Хвиля – 2009» Міла Нітіч зняла свій дебютний кліп на пісню «Где Ты?». Відео творили у дизайн-студії «Nobil», караоке-ресторані «Москва» та на вулицях столиці.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба проекту «Хлеба и Зрелищ».

  Міла отримала благословення на творчу кар’єру від примадонни російської естради Алли Пугачової. Тепер артистка взялась за роботу. Нітіч вистояла всі випробування, які перед нею поставили зйомки першого кліпу.

  Знімалась співачка в історії про любовний трикутник: він, вона і почуття. Вони завжди поруч, але у постійній гонці один за одним. Яким буде кінець перегонів стане відомо у вересні 2009.

  Ідея відео виникла у голові продюсера співачки Володимира Бекешка, який прописав кожну мить зйомки, консультуючись з Аллою Пугачовою. Екранізував шалені думки режисер Андрій Рожен.

  Міла протягом історії про кохання з’являється у трьох образах: ранковий – ніжний білий пеньюар, денний – casual, але зі складним геометричним кроєм, вечірній – елегантна сукня. Вигадував вбрання артистки стиліст Юрій Лісний, який працював у народних проектах «Танцюють всі!», «Україна має талант». Ірена Лісна проводила з співачкою косметичне перевтілення.

  Не обійшлось без пригод. Аби знімати вулиці нічного Києва, потрібно отримати спеціальний дозвіл від влади, який не встигли отримати. Тому зйомки кадрів на вулиці Сагайдачного перетворились у справжнісінький екшен. Бебешко захищав знімальний процес від охоронців закону грудьми і гаманцем. Вони швидко здавались, бо чимало з них вболівали за Мілу на Новій Хвилі.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. jin сказав(ла):

   Вересень 4, 2009 @ 1:44 pm

   “Грудьми і гаманцем захищав творчий процес від охоронців закону” – це натяк на хабар правоохоронцям? o_O

  Висловлюватись