1. Анна-Марія закрутилась у танці під супроводом Григорія Чапкіса

  28 квітня відбулась вибухова презентація кліпу рудих близнючок – гурту «Анна-Марія». Дівчата зняли відео на пісню «Закружи меня». Гостею вечора стала Алла Пугачова.

  Отож на свято рудих зірок прийшло чимало знаменитостей: музичний продюсер Олег Чорний, Павло Табаков, Андрій Князь, музичний продюсер Володимир Бебешко, співак Петро Дмитриченко, танцюрист Олександр Лещенко, спеціальний гість Алла Пугачова.

  Дівчата з гурту «Анна-Марія» співали, танцювали та не давали ні на мить засумувати. Утім гості не могли дочекатись презентації кліпу. Дебютне відео голосистих дівчат, які співають 15 мовами, припало до душі глядачам. Вони створили яскраву картинку з танцями, співом і відомими героями: іменитий хореограф і танцмейстер Григорій Чапкіс, Володимир Бебешко, президент рекордингової компанії «Одіссей» Олена Палашек.

  Олег Чорний: «Дуже добре знаю групу «Анна-Марія», бо був продюсером «Шансу», з якого вони вийшли. Я розумію, що вони – талановиті, сильні і красиві дівчата. Люди повинні знати про їх існування, творчість.

  Поважаю Олену Палашек. Вона – талановита жінка і друга мама для «Анни-Марії». Талановиті люди об’єднуються з допомогою сили тяжіння. Це відбувається завжди. Тому такий тандем дасть нові пісні, нові образи і нові ідеї».

  Продюсер групи «Анна-Марія» Олена Палашек: «Ці зірки прославлятимуть нашу Україну у всьому світі. Не секрет, що нам нелегко пробитись на захід. Ми дуже багатьох наших співаків представляли на різних західних сейшенах, на Warner Brosers. Ми не могли нічим їх здивувати. «Анна-Марія» – це саме те, чим можемо приголомшити західних продюсерів».

  Павло Табаков: « Я знайомий з усіма фіналістами «Шансу». Солістки «Анна-Марія» дуже комунікабельні. Вони стрімко розвиваються. А те, що вони співають багатьма мовами, мене просто вбило за лаштунками програми «Шанс». Коли ми почали співати арії з усіх французьких мюзиклів, це було якесь одкровення. Я до них ставлюсь з великою повагою і любовю. Вони правдиві. Їхній кліп зроблений у стилі часу: багато танців».

  Андрій Князь: «Кліп хороший, яскравий, але трішки старомодний. Насправді мені дуже подобаються дівчата: вони голосисті. Їхня родзинка – це близнючки. Вони можуть перевершити будь-якого артиста України своїми голосами. Гарно працюють з публікою. В «Анни-Марії» є проблеми у виборі репертуару. Мені здається, не треба співати «Аббу» в 2009 році. Трішки щось модніше буде набагато краще. Коли дівчата заспівали пісню Лару Фабіан, аж мороз по шкірі пішов».

  Анна-Марія: «Це був дуже хвилюючий момент, коли виставляли на суд глядачів цей кліп. Він нам дуже подобається. Ми дуже довго думали, обговорювали, на яку пісню знімати кліп. Це перший кліп і для нас дуже важливо, з чим ми вийдемо на екрани. Ми про себе заявили міліонам глядачів. Просто так вийшло, щасливий випадок – ми зявились у програмі «Шанс»: восьмий та десятий сезони». Павло Табаков, призупинивши коментар дівчат, адже прощався і дякував за свято рудим винуватицям, сказав «Анні-Марії»: «Зустрінемось на танцях з зірками». «Ми впевнені, що найкраща пісня і найкращий кліп у «Анна-Марія» ще попереду», – продовжили і завершили дівчата.

  кліп:

  Автор: Ірина Новоставська

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись