1. Влада Литовченко: «Зараз не час для примарних ілюзій і утриманок»

  Бізнес-леді, президент благодійного фонду «Обдаровані діти України» Влада Литовченко відкрила “ГУЧНИМ ІМЕНАМ” секрет елегантності, а також розповіла, як виховує професіоналізм у моделей агентства «Карін» та впевненість у власних дітей.

  Владо, вас вважають дуже витонченою і одною з найкрасивіших жінок України. Як ви досягли такого результату? Як напрацювали у собі той стиль, за яким вас впізнають сьогодні?

  Над своїм стилем, який сьогодні в світі називають «Lady-Like», тобто це стиль сучасної вродливої ділової жінки, я працювала багато років.
  Такий стиль імпонує відомим жінкам як Софі Лорен та Дженіфер Лопес. А в Україні мені подобається вбрання Юлії Тимошенко.

  Як вам вдається підтримувати форму, виглядати завжди привабливою і молодше за свій вік?

  Красива фігура дарується природою, однак для того, щоб підтримувати її у формі потрібна щоденна наполеглива праця. Перш за все я дотримуюсь певних правил харчування. Я cпробувала кілька видів дієт, однак найдієвіша – відмова від їжі після 7 години вечора. Протягом дня обмежую вживання солодощів, хліба та пряних соусів. Категорично проти паління: ніколи не палила і раджу всім жінкам, заради краси та здоров’я, відмовитися від цієї шкідливої звички.

  Якого стилю виховання дітей притримуєтесь?

  Я, як кожна любляча матір, хочу, щоб мої діти були щасливими. І тому виховую у них відчуття впевненості, незалежності та самостійності. Маргарита вже доросла особистість – їй 19 років. Вона має вже свою сформовану думку на життя, але мені дуже приємно, що її у всьому цікавить моя думка. Маргарита звертається до мене і ділиться зі мною своїми жіночими секретами. Христина – ще дуже маленька, їй 9 років. Для неї я ще досі є чарівницею, яка здійснює усі її дівочі бажання: сукні, сумочки, шалики, книги. Мені подобається, що з роками я виховала у собі досить демократичний стиль спілкування з дітьми. Вони знають, що я можу бути і подругою, і суворою мамою.

  Агентство «Карін» отримало статуси краси, професіоналізму і естетичного виховання. Якими кроками дійшли до цього результату?

  Управління – це мистецтво і величезний набір знань та досвіду! Тому я вважаю, що хороший менеджер рано чи пізно стає власником бізнесу.
  В минулому – я успішна модель, тому знаю цей бізнес з середини. Я вважаю, що модельний бізнес – це справжній бізнес, і займатися цим потрібно професійно. Успіх агентства «Карін» був забезпечений моєю особистою наполегливістю і працездатністю. Я хочу, аби всі розуміли, що нічого не падає з неба на голову. Результат завжди досягається важкою працею.

  Кажуть, що люди змінюються. Ви, як знавець жіночого ідеалу, поділіться, як дівчата змінюються щороку. Що стає головним для ваших моделей?

  Головне для моделей агентства «Карін» вийти у «велике життя» з позитивним досвідом роботи, відчуттям власної гідності, розумінням свого місця у суспільстві. Склалася така думка, що більшість дівчат обирають професію моделі заради шалених грошей, вдалого шлюбу та яскравого життя. Але вік моделі – дуже короткий, і швидко спливає. Тому я хочу і намагаюсь донести до них головний меседж – щоб досягти мети треба багато працювати над собою і в гармонії із собою. А навики, які дає робота у модельному бізнесі, знадобиться у подальшому. І тільки та дівчина, яка багато працює, зможе досягти жіночого ідеалу, причому тут неважливі розмір грудей і довжина ніг.

  Ваша школа – чимало гучних імен. Як саме ваші моделі стають найбільш затребувані? І що вони роблять, аби сягати вершин слави і популярності?

  Повернуся до сказано – треба багато працювати і любити свою справу.

  Чим різняться моделі закордоном від наших моделей?

  Закордонні моделі працюють, підкреслюю, у бізнесі. І живуть за законами цього бізнесу. Вони мають не затьмарене відчуття модельної професії. На відміну від наших дівчат, іноземки мають професійно високе почуття гідності і поваги до себе та професії. На жаль, на першому місці наших дівчат стоять інші інтереси: заміжжя, гроші, слава.

  Чи наші дівчата-моделі теж страждають від фантазій повноти, хоча ні краплі зайвого на тілі? Чи часто наші моделі потрапляють у пастку «анорексії»?

  Слава Богу, багато українок від природи мають модельну зовнішність. Тому знущатися над своїм тілом нам не доводиться, і про випадки «анорексіїї» у модельному бізнесі – я не чула.

  Які зараз глобальні проблеми у модельному бізнесі? Чи надання наших послуг відрізняється від інших європейських країн?

  Незважаючи на кризу, я вважаю, що саме зараз для модельного бізнесу настали «часи правди». Адже зменшився обіг шалених грошей і в модельному бізнесі виживають лише професіональні та найбільш затребувані моделі, які працюють на високий результат, а не заради грошей. Тому зараз не час для примарних ілюзій і утриманок, які саме зараз і скаржаться на проблеми.

  Владо, як стосунки складаються з моделями, що залишають вашу школу?

  Чудово! Вони стають відомими у всьому світі і не забувають, хто їм дав путівку у життя. З усіма своїми моделями я підтримую теплі дружні стосунки.

  Зазвичай, чому моделі йдуть з модельного бізнесу?

  Я вже казала, що професія моделі не довготривала. 14-20 років – це модельний вік.

  Чи ваша діяльність зупиниться на Благодійництві та модельному бізнесі? Можливо, у вас вже є реальні плани розпочати ще одну справу?

  Зараз важко планувати щось на довгий період. Вважають, що у відомої людини всього два шляхи – шоу-бізнес та політика. Мені пощастило, я маю можливість займатися тим, чим хочу. Моїм покликанням є соціальний захист талановитих обдарованих дітей, які волею долі опинилися в складних життєвих умовах. І цим я надалі планую займатися і опікуватися.

  Як ваш чоловік ставиться до вашої активності? Чи не ревнує вас до роботи? Та й коли ви встигаєте бачитись з сім’єю?

  Звісно, ревнує, адже він як кожен чоловік хоче аби увага дружини була прикута тільки до нього. Але ж він розуміє, що я відома людина. І він віддає цьому належне.

  Розмовляла: Ірина Новоставська
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись