1. Ані Лорак: «Людська душа – це частинка Бога, і слід дарувати любов, щоб вона стала справжнім скарбом»

  Авторський проект Влади Прокаєвої «Жінки майбутнього». Перше інтерв’ю з популярною українською співачкою Ані Лорак.

  Авторський проект Влади Прокаєвої «Жінки майбутнього». Перше інтерв’ю з популярною українською співачкою Ані Лорак.

  Влада: Добрий день, Кароліна! Я і журнал «Офісіель» обрали тебе першою зіркою нового проекту «Жінки майбутнього».
  Ані: Дякую за честь, Влада. Завжди рада провести з тобою кілька годин свого часу.

  Влада Прокаєва (Литовченко), Ані Лорак, Кароліна Куєк

  Влада: У твоєму репертуарі понад 100 пісень українською, російською та англійською мовами. Багато з них – улюблені народом хіти. Як думаєш, за які саме комопзиції тебе люблять?
  Ані: Майже всі свої пісні я написала сама. Вони пройдені через моє серце, мої чесні емоції і переживання і дуже рада, що їх любить народ. Адже справжня любов приходить тільки тоді, коли пісня торкається серця. Я вважаю знаковими для себе такі пісні: «Я вернусь», «Мрій про мене», «Розкажи» і «Три звичних слова».
  Влада Прокаєва (Литовченко), Ані Лорак, Кароліна Куєк

  Влада: Кароліна, ти не так давно вийшла заміж, і я часто спостерігаю, як тебе запитують про майбутніх дітей. Знаю, як неприємно, коли, з’явившись десь у вільному вбранні або, набравши зайвих кілограмів, потрапляєш у переліки майбутніх мам. Така кількість розпитувань може знервувати будь-кого …
  Ані: Я намагаюся не помічати цього. Собаки гавкають, а караван йде. Я добре знаю свій шлях і не звертаю уваги на некоректні «шпильки». А те, що про мене багато говорять і багато цікавляться моїм становищем, то це примара популярності – вершини притягують блискавки. Чим вище людина піднімається, тим ближче вона до удару, від цього нікуди не дітися. А не хочеш, щоб про тебе говорили, то співай для себе вдома і не виходь на вулицю, тоді про тебе швидко забудуть.
  Авторський проект Влади Прокаєвої «Жінки майбутнього». Перше інтерв’ю з популярною українською співачкою Ані Лорак.
  Влада: Для тебе існує поняття «зрада»? Сама зможеш пробачити?
  Ані: Не секрет, що доля часто посилає нам випробування, іспити на зрілість. Не можу сказати, що я в своєму житті уникнула цього. У мене був дуже складний період, коли я пережила почуття загубленості, самотності і зради. У такі хвилини ти переповнена енергією та емоціями. Дуже важливо, як ти впораєшся з ситуацією і куди спрямувати енергію. Якщо злістю і помстою, то тоді повільно будеш руйнувати саму себе зсередини, а якщо на прощення, то навіть не помітиш, як станеш сильнішим. Ще один варіант виходу – так себе зайняти роботою, спортом, захопленнями, вивченням іноземних мов, щоб і думати було ніколи про неприємну історію.
  Влада: Дуже мудре рішення.
  Ані: У мене в житті спрацьовує придумане мною правило двох «П». Весь свій життєвий досвід поділи на дві половинки – «позитивне» і «повчальне». Все хороше – успіхи, досягнення, радості – до «позитивного», а інше – зради, неприємності – до «повчальної». І тільки так.
  Влада: Один з моїх учителів у Дипломатичній академії придумав для всіх правило трьох «П»: професіоналізм, порядність, патріотизм. Думаю, що можна об’єднати твої і його поради. І останнє питання: Якою ти хотіла б бачити себе через 15 років?
  Ані: Я хотіла б бачити себе на сцені в міні-спідниці, «запалюю» натовп новим хітом. А ще, звичайно, любити і бути коханою. Дякую, Влада.
  Влада: Яке твоє щастя?
  Ані: Гармонія моїх двох пристрастей – «сцени» і «кохання». Іноді буває так, що доводиться виходити на сцену з температурою, або просто в житті в цей період є негаразди, але коли після однієї з пісень на сцену піднімається вдячний арбітр, дарує квіти і на вухо шепочуть комплімент або визнання в любові … то такі моменти просто окриляють, після них хочеться жити і дихати на повні груди.
  Влада: Яка твоя гордість?
  Ані: Мій творчий шлях, мої пісні. Всім відомо, що в мене були зовсім не високі «стартові позиції». Я дівчинка з дитбудинку і на перші виступи мені не було за що навіть пошити одяг. У мене не було нічого, окрім бажання співати! Тому сьогодні я пишаюся своїми досягненнями і народною любов’ю.
  Влада: Яка твоя мета?
  Ані: Розкрити квітку любові, яка всередині мене. Не всі вміють любити, і цьому варто вчитися. Людська душа – це частинка Бога, і слід дарувати любов, щоб вона стала справжнім скарбом.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись