1. Влада (Литовченко) Прокаєва підтримала обдарованих дітей литаврами

  Валентин Шерстюк і Влада Литовченко

  2 жовтня у Київській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті ім. М.В.Лисенка пройшли  урочистості з нагоди проголошення ЮНЕСКО 2009-го ювілейним роком (200 років) австрійського класика Йозефа Гайдна.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Влади Литовченко.

  Влада (Литовченко) Прокаєва підтримала обдарованих дітей литаврами

  У концертній частині програми прозвучали твори Ф.Й.Гайдна та В.А.Моцарта у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів – учнів музичної школи.

  Тетяна Логуш і Влада (Литовченко) Прокаєва

  Тетяна Логуш і Влада (Литовченко) Прокаєва
  У рамках акції  «ДНІ ГАЙДНА», продовжуючи програму «Пізнай світ, котрий тебе оточує» (Благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України»), Влада Прокаєва (Литовченко) передала учням музичної школи-інтернату сертифікати на придбання литавр. Нажаль самі інструменти передати не вдалося, адже термін їх виробництва становить кілька місяців, але, як тільки литаври будуть готові та прибудуть до України, їх зможуть отримати діти.

  Діана Дорожкіна і Олексій Девеєв-Церковний
  Діана Дорожкіна і Олексій Девеєв-Церковний

  «Учні цієї славетної музичної школи виступають на міжнародних та загальнонаціональних конкурсах та вже понад десять років не мають такого необхідного інструменту, як литаври, – підкреслює радник міністра з питань сім’ї, молоді та спорту Влада Прокаєва (Литовченко). – Саме тому, коли про цей факт став відомим нашому фонду, ми почали шукати можливість допомогти майбутнім геніям. Як відомо, хто шукає, той завжди знайде і на нашу пропозицію відгукнувся бізнесмен та меценат Максим Тимошенко (Міжнародна  суспільно-патріотична фундація «Дні України»). Плідна співпраця стала запорукою успіху – діти отримують такі жадані інструменти та віднині матимуть змогу повноцінно виступати та представляти Україну на високому рівні».

  Валентин Шерстюк, Влада Литовченко і Геннадій Удовенко

  Валентин Шерстюк, Влада Литовченко і Геннадій Удовенко

  Акція стала можливою завдяки проведенню у серпні цього року благодійного балу ім. Терещенка у князівстві Монако, де й була зібрана частина коштів.

  Стелла Захарова

  Стелла Захарова

  На урочистій церемонії директорові Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка Шерстюку Валентину Панасовичу був переданий сертифікат з рук Влади Прокаевої (Литовченко) та президента Міжнародної суспільно-патріотичної фундації «Дні України» Максима Тимошенко.

  Міністр з питань сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко надіслав до музичної школи вітальне слово. Захід прийшли підтримати:  Геннадій Йосипович Удовенко  (голова 52-ої Сесії Генеральної Асамблеї ООН, Міністр закордонних справ України 1994-1998р, Голова  Ради з питань етнонаціональної політики при Президентові України),  Тетяна Логуш (президент фонду «Мистецька Скарбниця») та Олег Тимошенко (ректор Національної академії мистецтв України), Олексій Девеєв-Церковний,  Стелла Захарова та Діана Дорожкіна.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись