1. «VIVA! Найкрасивіші» пожартували

  Церемонію «VIVA! Найкрасивіші» вирішили зробити інакшою, аніж за класичним розумінням подібного заходу. А на додачу ведучою запросили російську світську левицю Ксенію Собчак, яка у компанії українських камедіклабівців гострила шокуючими жартами.

  Декорації дійства вражали, а ще: організатори вигадали чимало східців, по яким цілий вечір сходили найяскравіші зірки України. Першими стали красуні з «Гарячого шоколаду», що заспівали гімн конкурсу «VIVA! Найкрасивіші». Протягом свята у залі лунали вигуки: «Хей, VIVA». Мабуть, гімн гостям таки сподобався.

  Ролі ведучих церемонії виконали російська світська левиця Ксенія Собчак та українські жартівники – камедіклабівці: Ангел Педан, Андрій Молочний і Антон Лірник. Вони добряче взялися за усіх знаменитостей, та жартували інколи занадто: над принадами зірок. І не тільки: їхньою фішкою стало називання Ксенії «москалькою».

  Марися Горобець ще до початку церемонії висловила свою думку про свято і можливих переможців: «VIVA заздалегідь готується до цього свята. Я вважаю, що в Україні вибрати найкрасивішу дуже важко. Сьогодні це свято краси як такої, загальної. Не можна казати за якісь канони. Можливо, тут трошки більше публічності, інші моменти. Як би я була чоловіком, то у мене очі розбігалися від тої вроди навколо. Така краса, яка сьогодні представлена врятує Україну. З чоловіків мені дуже імпонує Валерій Харчишин. Не буду коментувати чому, просто яскравий, гарний, талановитий мужчина. Мені здається, Віра Брежнєва останнім часом вивела українську вроду на пострадянський простір і нещодавно прем’єра фільму «Кохання у великому місті». Дуже красива, розумна жінка, все у неї в гармонії. Розумію, що Ані Лорак вже була номінована як найкрасивіша жінка України, але я б дуже хотіла, щоб вона ще раз цей титул отримала. Я могла дізнатися попередньо результати, але теж, хочу, щоб сьогодні було свято. Сьогодні у сукні від Тараса Краскіна, яка називається «Чорний квадрат від Тараса Краскіна». Прикраси – це такий бренд Thomas Sabo. Моя подруга Оксана представляє його в Україні і вона мені з задоволенням дала їх на сьогодні».

  Хореограф і балетмейстер Григорій Чапкіс теж не відмовився назвати потенційних володарів титулів “найкрасивіший” і “найкрасивіша”: «Я думаю це буде Володимир Зеленський, а серед жінок, мабуть, Тіна Кароль».

  Марися Горобець та Ксенія Собчак. Остання вирішила не приходити у вечірній сукні та не показувати своїх принад. Навіть шию прикрила шаллю.

  Тіна Кароль

  Світлана Лобода

  Олександр Пономарьов з дружиною Вікторією

  Телеведуча Олена Фроляк з чоловіком Сергієм

  Лілія було у розкішній сукні, яка нагадувала тепле море та легкий вітерець. А от Андрій Кравчук начепив на себе здоровенний метелик.

  Савік Шустер з коханою жінкою

  Маша Єфросініна з чоловіком Тимуром

  Маша була вбрана в образі богині

  Наталя Могилевська, Апрель, Дантес

  Церемонія не нагадувала вручення «Оскару». Вона пройшла у жартівливому стилі, не відчувалось межі між сценою та глядачами, навіть, здавалось, що це репетиція шоу.

  При оголошенні номінантів фото були заплутані, тож прізвища і знімки співпадали не завжди. Причому, коли оголошували Світлану Лободу, показали її бюст, а про обличчя геть забули.

  Найяскравішим жартом з боку організаторів стала номінація «Найуспішніших людей України 2008» за версією парфумерної марки BOSS саме на початку свята. Запросили на сцену золотий голос України Олександра Пономарьова та телеведучу Машу Єфросініну, яких визнали найуспішнішим та найуспішнішою. Причому Маша прокоментувала такий розвиток подій, що «відомо, хто не стане найкрасивішими», і, що нарешті відповіла собі на запитання: «Розумна чи гарна?».

  На церемонії виступила Світлана Лобода з епатажним, божевільним і просто шаленим номером. Ботфорти співачки оцінила Ксенія Собчак та ще й не жаліла компліментів. Європейська зірка Ані Лорак на сцені зявилась у королівській сукні від дизайнерки Катерини Шаховської, всипаній яскравими камінцями, та на руках мужніх чоловіків.

  Володарями номінації «Найкрасивіших – 2008» стали зіркова мама Тіна Кароль та «95 кварталівець» Володимир Зеленський. Співачка не змогла віддати титул іншій знаменитості, тому залишила собі. А от найкрасивішого парубка змінила – в минулому році ним був телеведучий Савік Шустер.

  Свої думки з приводу переможців висловила “ГУЧНИМ ІМЕНАМ” телеведуча і акторка Лілія Ребрик.

  Що скажете про «Найкрасивіших – 2008»?
  – «Найкрасивіший – 2008» Володимир Зеленський – це не було несподіванкою. Тому що видно, як його приймають глядачі, як він впливає на глядача. Приємно, що у нас є люди, що вміють розряджати атмосферу у залі. Для мене це особистість. Думаю, володіти таким гумором як у Зеленського , це ознака його розуму. Він гідний носити це звання, хоча для чоловіка носити звання «найкрасивіший» – треба до цього ставитись з гумором, що вміє робити Володя і сьогодні ще раз це довів. Тіна Кароль має право носити це ім’я, бо головне, щоб це не було пріоритетним. Хоча для жінки може бути і так.
  Як вам проведення церемонії?
  – Мені здається, що вони хотіли знівелювати на якийсь такий гумор, на якусь позицію, що ніби ми в залі і ніби ми на сцені, стерти стіну між сценою і глядацьким залом. Може, це їм вдалося. Атмосфера церемонії нагородження має бути трішки іншою, аніж у залі, не зважаючи на те, що це такі самі люди, як і ті, що сидять у залі. Має бути відокремлення, недосяжність. Принаймні, коли ти дивишся на голлівудську церемонію нагородження, то там начебто все просто, але набагато вишуканіше і доступніше для розуміння глядацького. Бо я, сидячи у залі, багато чого навіть не розуміла, а я хочу розуміти. Маю право розуміти.

  Автор: Ірина Новоставська

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. bilko сказав(ла):

   Квітень 8, 2009 @ 10:23 pm

   а на собчак то Gucci)))

  Висловлюватись