1. Четверта церемонія нагородження «VIVA! Найкрасивіші люди України 2008»


  28 лютого 2009 року о 19.00 у Національному палаці «Україна» відбудеться четверта щорічна церемонія нагородження переможців номінації «VIVA! Найкрасивіші люди України 2008».  Режисер-постановник шоу – знаменитий режисер і кліпмейкер Алан Бадоєв, ведуча церемонії – відома телеведуча Росії Ксенія Собак.

  Церемонія нагородження переможців номінації «VIVA! Найкрасивіші люди України» – одне з найяскравіших і важливих подій у світському житті нашої країни. Ініціатором і організатором номінації виступає журнал «VIVA! Україна», який номінує на звання найкрасивіших 50 знаменитих особистостей України – 25 жінок і 25 чоловіків.

  З 11 грудня 2008 року по 4 лютого 2009 року усі бажаючі приймали активну участь у голосуванні за домінантів на порталі www.viva.ua, а також з допомогою СМС-голосування. Серед найактивніших учасників голосування під час гала-концерту був розіграний автомобіль MITSUBISHI COLT.

  Вперше за історію існування номінації «VIVA! Найкрасивіші люди України» представники ЗМІ зробили прогноз результатів голосування. Найдогадливіший журналіст, якого думка співпаде з офіційним результатом, оголошеним на гала-концерті, буде нагороджений цінними подарунками від журналу «VIVA! Україна».

  Дуже скоро, 28 лютого 2009 року, відбудеться ІV щорічна церемонія нагородження переможці номінації «VIVA! Найкрасивіші люди України 2008». В останній зимовий день домінанти і багато відомих людей України пройдуть червоною доріжкою у головний концертний зал країни, аби дізнатись, за кого українці віддали свої голоси. Переможці номінації 2008 року будуть нагороджені поїздками на двох у кращі готелі світу.

  На сцені Національного палацу мистецтв «Україна» вперше прозвучить гімн «VIVA! Найкрасивіші», який спеціально для церемонії написали Діма Клімашенко і Антон Лірник. Ведуча святкового вечору, незрівняна світська левиця Ксенія Собчак, освоює ази української мови, аби разом з іншими учасниками виконати гімн краси. Одночасно у двох амплуа виступить знаменитий режисер і кліпмейкер Алан Бадоєв – як номінант на звання найкрасивішого чоловіка України, а також як режисер-постановник шоу.

  «Сюрпризи почнуться просто на червоній доріжці, – обіцяє Алан. – Головним лейтмотивом того, що відбудеться у Національному палаці «Україна», будуть слова: «В житті як у кіно!». Гості в образах знаменитих кіноперсонажів, спеціальні перфоманси на червоній доріжці, арт-майданчики, розташовані на трьох поверхах палацу «Україна», а також багато інших незабутніх сюрпризів очікує на гостей і учасників гала-концерту. Ірина Білик, Ані Лорак, Тіна Кароль, Андрій Данилко, Наталя Могилевська, Світлана Лобода, Віталій Козловський, Лама, Потап і Настя Каменських протягом вечору порадують не тільки своїми сольними номерами, а також неочікуваними виступами.

  Переможці номінації «VIVA! Найкрасивіші люди України»:
  2005 рік – Ані Лорак і Святослав Вакарчук;
  2006 рік – Наталя Могилевська і Олександр Шовковський;
  2007 – Тіна Кароль і Савік Шустер.

  Додаткова інформація про номінацію «VIVA! Найкрасивіші люди України» і про зірок-номінантів – на порталі www.viva.ua.

  Джерело: журнал «VIVA! Україна»http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись