1. Віталій Козловський відвідав Ксенію Горб

   

  Днями Віталій Козловський навідав свою партнерку з проекту «Танці з зірками» Ксенію Горб, аби дізнатись про стан її здоров’я. Нещодавно, у прямому ефірі “Танцюю для тебе”, у дівчини розірвалась зв’язка на коліні  правої ноги і відкололась частина меніска.

   

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила пресс-служба Віталія Козловського.

  «За філіжанкою кави з цукерками ми душевно поспілкувались, згадуючи про свою участь у проекті «Танці з зірками». Тоді був дуже складний період, адже паралельно з танцями у мене відбувався всеукраїнський тур, а також серйозна підготовка до сольного концерту у Палаці «Україна». Було і чимало кумедних моментів. Згадати, принаймні ситуацію, коли уже в третьому сезоні нас – мене і Ксенію, у прямому ефірі оголосили Козловськими. Повірив навіть мій батько і запитав: «Віталіку, ти одружився?». Виявилось, Ксенії досі телефонують знайомі і запитують, як вийшло так, що вона стала Козловською», – розповідає Віталій.

  Свою партнерку з танців і гарну подругу співак вирішив підтримати, присвятивши їй пісню «Повільно». Цієї суботи Віталій Козловський віклав свою поїздку до Львова, аби виступити у програмі «Танцюю для тебе», де також підтримає Ксенію своїм хітом «Pronto».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись