1. Відомі фанати м’яса спостерігали за м’ясним показом

  Юрій Фальоса, Ольга Громова, Олексій Залевський

  Нещодано стейк-хаус «GOODMAN» представив власну колекцію одягу з сирого м’яса. Показ відбувся на арт-вечірці «STEAK … WHY NOT?» у рамках Ukrainian Fashion Week, спільно з відомими українськими дизайнерами Ольгою Громовою і Олексієм Залевським.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба свята.

  Ольга Громова

  Ольга Громова

  Олексій Залевський

  Олексій Залевський

  Олексій Дівеєв-Церковний, Юрій Фальоса і Олексій Залевський

  Вів вечір Ігор Посипайко. Він же розважав іменитих гостей кумедними і тематичними конкурсами. У конкурсі на кращий фешн-стейк Олексій Залевський виявився сильнішим за своїх конкурентів – Олексія Дівеєва-Церковного та Юрія Фальоси. І не дивно, адже з м’яса дизайнер збудував смайлик. Ведучі Марися Горобець і Марія Жулай змагалися в конкурсі «Хто знає більше про культуру стейка?».

  Маша Жулай, Ігор Посипайко і Марися Горобець

  Маша Жулай, Ігор Посипайко і Марися Горобець

  Кульмінацією вечора став fashion-показ з сирого м’яса. Моделі дефілювали в костюмах з аксесуарами з сирого м’яса. Краватки і шарфи, жіночі сумочки та чоловічі валізи, брошки і браслети, кольє і пояси виглядали несподівано у такому виконанні. Родзинкою показу став завершальний вихід моделі, повністю одягненого в сире м’ясо.

  «Шоу ми присвячуємо м’ясу. Так, ми – фанати м’яса! І для того, щоб ще раз підкреслити його якість, структуру, мармуровість, ми готові навіть надягнути його на себе », – прокоментувала показ Юлія Сичова, керуючий стейк-хауса «GOODMAN.»

  Свідком незвичного дефіле стали публічні люди: Євген Червоненко, Валерій Міщенко, Олександр Соколовський, Геннадій Тужіков, Володимир Нечипорук, Ірина Данилевська, Микола Рудьковський.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись