1. Діти українських знаменитостей потрапили у Золоте століття Голівуду

  В Тріумфальній залі готелю «Київ» з успіхом відбулася креативна вечірка «Золоте століття Голлівуду». Це весільна стилізація від «Angel Fest».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомили організатори.

  На Cocktail, як і личило голлівудським вечіркам 30-х, було багато шампанського, звучали Andrews sisters, а зал довершували квіткові. Багато гостей дотримались стилю вечірки.

  У галерейній частині на мольбертах були виставлені стилізовані фото зірок українського шоу-бізнесу, які стали героями фотосесії «Золоте століття Голлівуду».


  Ведучими свята стали теледует Богдан Трибой і Марися Горобець.

  Голлівудські пагорби з криги сяяли, відображаючи красу навколишнього оточення.

  Першими на подіум, виконаний у вигляді кінострічки, вийшли найменші учасники шоу – діти зоряних батьків у прекрасних сукнях Papilio Kids: Поліна Окунська, Устина Мічковська, Лоліта Бадоєва, Злата Фреймут,

  Богдана Семинога,

  Уляна Мічковська і Софійка Горбаль. Вони представляли Діснеївських персонажів, які були створені саме в ті роки.


  Злата з бабусею

  Оля Фреймут (ведуча “Шоуманії”)

  Продовжив програму показ вишуканої весільної колекції від Alena Goretskaya, вперше представленої в Україні брендом Papilio. Стиль моделей створював перукар Руслан Тетянин, який спеціально прилетів з Москви на запрошення Angel Fest. Відкривала показ співачка Україна Даша Медова. А закривала – модний критик Оксана Новицька в образі легендарної Марлен Дітріх. Завершилась офіційна частина свята пляжним дефіле від Aina Gasse сезону весна – літо 2011.

  На подію завітали: Наталя Окунська, Айна Гаcсе, співачка Галліна, Віолетта Трикова, Ганна Філімонова, Юлія Войс, Вадим Мічковський (Дядя Жора), Ольга Фреймут.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись