1. Марися Горобець очолить жіночу коаліцію в програмі «Фактор статі»

  Телеканал «Україна» пропонує глядачам пізнавально-розважальне ток-шоу власного виробництва «Фактор статі» з чоловічим та жіночим характером. Ведучі програми: Марися Горобець і Богдан Трибой.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба ТРК «Україна».
  Кожному з ведучих у шоу відведена своя роль: Марися «очолює» жіночу частину аудиторії, а Богдан покликаний представляти сильну половину людства.
  За словами ведучого, шоу допомагає зрозуміти, що чоловік і жінка створені для того, щоб доповнювати один одного, а не змагатися між собою.
  «Наші гості в програмі розвінчують багато стереотипів і допомагають жінкам і чоловікам зробити крок назустріч одне одному. Наша дискусія руйнує міфи, і люди бачать, як можна уникнути низки проблем у стосунках», – впевнена ведуча.
  Гостями кожного випуску програми та учасниками експериментів у студії стануть відомі артисти, співаки, спортсмени та їхні другі половинки. Наскільки «Фактор статі» впливає на їх стосунки, телеглядачі зможуть дізнатися з 17 квітня.
  Нагадаємо, програма, створена за форматом «MАLЕ/FEMALE» компанії TALPA CONTENT B.V., була успішно втілена у Нідерландах, Португалії й Туреччині. Шоу за допомогою наукових тестів і спеціальних запитань підтверджує або спростовує стереотипи про особливості чоловіків і жінок, виконуючи не тільки науково-експериментальну, а й пізнавальну функцію.

  Фото: прес-служба телеканалу
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись