1. Валерія знімала кліп «Капелькою» на Балі

  Валерія знімала кліп «Капелькою» на Балі

  Валерія з чоловіком полетіли на Балі, аби зняти новий кліп на пісню «Капелькою» та заодно відзначити 41-ий День народження Йосифа Пригожина.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Валерії.

  Валерія знімала кліп «Капелькою» на Балі

  Співачка приготувала для чоловіка подарунок – новинку від відомої компанії – планшетний комп’ютер iPad. Але найперший сюрприз чекав на Йосифа на борту літака Сінгапурських авіаліній. Розгорнувши каталог музичних новинок, запропонованих до продажу у літаку, він побачив диск Валерії «Out of control», а на дисплеях – знайоме обличчя.

  Йосиф Пригожин

  Свій День народження 2 квітня Йосиф почав з пробіжки, а завершив танцями в одному з наймодніших клубів на Балі «Кудетта» під пісню Валерії “Таю”, яку тут протягом декількох років виконують місцеві музиканти, причому ламаною російською мовою. Крім того, великою популярністю на острові користуються і інші композиції відомої росіянки – це “The Party’s Over” і “Wild!”.

  Валерія знімала кліп «Капелькою» на Балі

  Що ж до нового кліпу, його зйомки проходили в декількох локаціях, у тому числі й поблизу знаменитого храмового комплексу Улувату.

  Екранізовує пісню режисер Олександр Ігудін. Валерія у кліпі з’являється на серфінгу і на байку. Заради справи співачка взяла кілька уроків у місцевих професіоналів.

  6 квітня Валерія з чоловіком вилітають до Австралії, де пройдуть концерти співачки.

  Прем’єра кліпу планується на 17 квітня – День народження Валерії.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись