1. Валерія презентувала англомовний альбом «Out Of Control»

  На тижні у Великобританії відбулася презентація англомовного альбому «Out Of Control». Зі слів співачки та продюсера Йосифа Пригожина, вони до цього йшли цілий рік.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Валерії.

  Вперше подія подібного масштабу відбувалась у резиденції російського посла у Великобританії Юрія Федотова.

  Російський посол, який представляв Валерію, відзначив: йому приємно, що співачку люблять в Росії, а тепер і в Об’єднаному Королівстві. Він підкреслив, що російська артистка займається не лише творчістю, але й веде активну суспільну діяльність як Посол Доброї Волі МОМ.

  На презентацію альбому у Російське Посольство прибули почесні гості: Посол Республіки Білорусії з дружиною, посли Болгарії, Молдови, представники місцевих владних кол, директор зв’язків з громадськістю МОМ (IOM) Жан-Філіп Шозі.

  Співачка виконала кілька пісень англійською мовою із свого альбому «Out of Control», який на день раніше з’явився на полицях британських музичних крамниць.

  Цього разу Валерії довелось виступати з місцевими музикантами, оскільки її група не змогла вчасно поїхати на презентацію в Англію із-за відсутності виїзної візи, яку музиканти отримали тільки сьогодні.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись