1. Шістнадцятилітня дочка Валерії співає, шиє сукні і вступає на акторський

  Вчора у старшої дочки російської співачки Валерії – Анни (16 років) відбувся шкільний випускний. Зіркова мама, музичний продюсер Йосиф Пригожин і бабуся Галина Миколаєвна приймали активну участь у підготовці цього важливого свята, а сама випускниця створила собі вечірню сукню.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Валерії.

  Валерія, дочка Анна, Йосиф Пригожин

  Маючи батьківське слово на урочистій частині, співачка подякувала вчителям та директору за добре ставлення до дітей, за те, що вони весь цей час повністю віддавали себе учням, передаючи знання і готуючи до дорослого життя.

  Трішки згодом директорка вмовляла доцю зірки продемонструвати свій талант – заспівати. Аня трішки зніяковіла, але затягнула народну пісню, причому так, що ніхто з присутніх не могли заперечити – це талант.

  Велика несподіванка чекала на випускників школи – виступ Валерії. Співачка дуже ретельно обирала репертуар для вечору: «Нежность моя», «Отпусти меня», «Padam»…

  Вчорашні школярі з задоволенням вальсували і ринули у чуттєві ритми танго, а на завершення вечору вмовили зірку виконати «Часики».

  Валерія не довго залишалась на випускному, знаючи, що молодь повинна розважатись. Аня, не зважаючи на те, що повернулась на світанку, продовжила підготовку до вступних. Про відпочинок дівчина ще не думає. Їй доведеться провести літо у Москві, складаючи іспити на акторський факультет Щукінського театрального ВНЗ.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись