1. Дизайнерка Катя Пшеченко покаже нову українську богиню Меланку

  Дизайнерка Катя Пшеченко покаже нову українську богиню Меланку

  Українська дизайнерка Катя Пшеченко, яка підкорила подіуми Мілана, 13 березня представить свою нову колекцію prêt-à-porter осінь-зима 2010/2011 на Українському Тижні Моди.

  На думку клієнток дизайнера, найголовніша риса її моделей – жіночність. Завдяки цьому критики називають Катю українською Коко Шанель. Катя Пшеченко вважає, що жінка повинна залишатися жіночною за будь-яких умов. Адже навіть суворий діловий стиль можна довершити жіночими деталями: ремінцем, хусткою, намистом або брошкою.

  Нова колекція prêt-à-porter осінь-зима 2010/11 отримала ім’я «Меланка». У ній Катя Пшеченко розкриває казковий образ прекрасної богині Місяця – Меланки – з слов’янської міфології. Вона символізує єднання людини і природи, розкриває красу, таємничість і силу слов’янської душі, , запал і смуток, сміливість і лагідність.

  Всі моделі «Меланки» витримані у стилі слов’янського фольклору. Відмінна особливість нової колекції – виразні силуети з акцентом на талії і підкресленою лінією плеча. Унікальний творчий почерк Каті Пшеченко помітний у деталях. Кожен образ модельєр доповнює яскравими прикрасами, аксесуарами ручної роботи та вишивкою. Головними кольорами колекції осінь-зима 2010/11 стали холодний білий і фіолетовий, а також коричневий і золотий.

  У грудні 2009 про талановиту українську дизайнерку заговорив Мілан. Пшеченко потрапила до п’ятірки українських модельєрів, які представили свої моделі у рамках «Gran Defilе» в італійській столиці моди.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись