1. Нова колекція Каті Пшеченко «Ескізи» для відкритих до світу жінок

  17 жовтня о 19.00 в рамках Українського Тижня Моди у виставковому центрі «ACCO International» українська дизайнерка Катя Пшеченко презентує колекцію сезону весна/літо 2011, яка надихає вільних та відкритих людей, – «Ескізи».  Жінки, яким близький стиль Каті Пшеченко, це ніжні і творчі особистості. Вони вміють віддавати позитив та приймати. Вони відкриті до світу, нових почуттів, до нової колекції модельєра.

  Білий, чорний і світле золото – це кольори, що домінують в «Ескізах». Вони ідеально передають легкість, свободу, загадковість. Прозорі тканини дозволяють передати відчуття присутності повітря у складках одягу.

  Родзинка колекції – тканини ручної роботи, виконані з високоякісного австралійського мериноса, з ефектом акварельного розпису. Трудомісткий процес виготовлення і ручний розпис надають виробам статусу ексклюзивності.

  Катя створила в «Ескізах» вільні брюки, але звужені до низу, об’ємні спідниці та блузи. Довершують колекцію різноманітні аксесуари ручної роботи: намисто, шарфи, сумки, капелюшки.

  У новій колекції простежується настрій Японії.

  Катя Пшеченко – дизайнер одягу та аксесуарів. Вона впевнено займає свою нішу в Fashion-індустрії. Її стиль одягу – етно-романтичний гламур.

  Ви можете відвідати показ, якщо замовите запрошення за електронною скринькою pshechenko@bogushtime.com або за телефоном (093) 018-4555. Контактна особа: Валентина Комар.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись