1. Турецьке весілля Ані Лорак не обійшлось без Каті Осадчої

  У неділю, 30 серпня, о 22:20 телепроект «Світське життя  з Катериною Осадчою» розпочинає новий сезон спецвипуском «Велике турецьке весілля Ані Лорак».  Знімальна група побувала в анталійському Белеку на дводенному святкуванні найгучнішого весілля українського шоу-бізу.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба “1+1”.

  “Світське життя” відзняло шлюбну церемонію на морському пірсі та урочисту гала-вечерю, яка завершилася запальним «танком живота» у виконанні Кароліни з гостями.

  Вранці, після  шлюбної ночі, Катя Осадча навідалась до  молодят на їхній віллі. Телеведуча побачила подарунки, дізналася вартість помпезного весілля і деталі затримки церемонії аж  на годину: що зупинило Мурата напередодні головної обіцянки його життя, і чому Кароліні у сукні й фаті довелося годину чекати нареченого…

  Пляжний бранч  у другий день святкувань став масовим купанням: Мурат кидав у басейн усіх своїх гостів просто в одязі. Поки у Каті Осадчої сохнув капелюшок, вона плавала наввипередки з Олегом Лісогором, який, допомагав робити водне сальто кумі Ані Лорак – Лілії Подкопаєвій.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись