1. Тіна Кароль відкрила «Пісню 2010» композицією «Не дощ»

  В останній день вересня артисти України та Росії виходили на сцену грандіозного проекту «Пісня 2010», який відпочивав аж три роки, але настав час і він отримав друге дихання завдяки продюсерському центру «Пісня Року» під керівництвом Марії Орлової та Олени Мозгової.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба проекту.

  Ані Лорак з Сергієм Лазарєвим


  Віра Брежнєва


  Ані Лорак

  Наталя Могилевська

  На сцену Національного палацу «Україна» виходили: Ані Лорак, Віра Брежнєва, Тіна Кароль, Олександр Пономарьов, Потап, Настя Каменських, Ольга Горбачова, Ірина Білик, Наталя Могилевська, Світлана Лобода, Макс Барських, «ТІК», «Друга Ріка», «Алібі », Альона Вінницька, Гайтана, Alyosha, Кирило Туриченко, Злата Огнєвіч, Міка Ньютон, Еріка, Матіас, Стас Шурінс, Брати Борисенко, Сергій Лазарєв, Борис Моїсеєв, Тетяна Овсієнко, Сергій Звєрєв, група «Рефлекс» і«Отпетые Мошенники».

  Потап і Віра Брежнєва

  Потап і Настя Каменських

  Гайтана

  Ірина Білик

  Алібі

  Світлана Лобода

  Світлана Лобода, Макс Барських

  Оля Горбачова, Ірина Білик

  Тетяна Недєльська

  Злата Огнєвіч

  Роль ведучих дісталась шоумену Тимуру Родрігезу і обличчю «Інтеру» Юлії Литвиненко.

  Концерт відкрила Тіна Кароль піснею «Не дощ». До речі на сцені відбулись прем’єри композицій устами Олександа Пономарьова, Ірини Білик, Alyosha і Кирила Туриченка.

  Також зірки виступали дуетами: Ані Лорак та Сергій Лазарєви, Потап та Настя Каменських, Потап та Віра Брежнєва, Ірина Білик та Ольга Горбачова.

  «Пісня 2010» – це майданчик для виконавців, що відбулися.

  Телевізійна версія шоу вийде в ефір телеканалу «Інтер» у період новорічних свят.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись