1. Ані Лорак скоро святкуватиме рік заміжжя

  Туроператор та мережа турецьких готелів влаштували в гарячому Києві літню паті. Діджеєм свята була московська телеведуча Маша Малиновська.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба організаторів.


  Чимало іменитих було на вечірці, але найбільше уваги на себе перейняли закохані
  та засмаглі Ані Лорак з чоловіком Муратом Налкакіоглу. До речі 15 серпня буде рік, як вони побралися, а 22 серпня – річниця весілля у Туреччині.

  На морське свято зібралось вдосталь прихильників п’ятизіркових готелів і вишуканого відпочинку. Їхні бажання здійснювали – вони вигравали путівки в елітний турецький готель.

  Лілія Подкопаєва

  Марина Борщевська (білявка)

  Юрій Кот (зелена сорочка) і Маша Жулай (золотиста сукня)

  Селебрітіс також не соромились, а ділились своїми планами літньої відпустки. На паті були помічені: кума Ані Лорак Лілія Подкопаєва, Віталій Козловський, Даша Малахова, Анна Добриднева, Alyosha, Дяда Жора, Артем Мілевський, Андрій Кіше з дружиною, Мілосська, Юрій Фальоса, модель Маша Жулай, Жаклін, Даша Трегубова, Jay B (D. Lemma), візажист Марина Борщевська.

  Гостей пригощали ніжними закусками, пропонували широкий вибір алкогольних напоїв і фруктових міксів, а також дражнили заворожливими видами шикарних готелів на плазмових панелях.

  Маша Малиновська набралась досвіду діджейської майстерності в Ібіці. А в столиці України це лише підтвердилось. Телеведуча надягнула гламурні навушники, посипані з великими блискучими каменями, та стала за пульт. Працювала блондинка на 12-сантиметрових підборах.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись