1. Тіматі зняв відеохроніку у Сен-Тропе, а Тартак у Львові

  З 2 лютого на телеканалі «MTV Україна» триватиме серія ексклюзивних кліпів. Цього разу, протягом тижня, можна буде побачити відеороботи Тіматі та групи «Тартак».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «MTV Україна».

  Співак та власник модних клубів Москви Тіматі своє нове відео «Welcome To St. Tropez» присвятив усім, у кого кредитні картки на дієті. Ця робота – ексклюзивна відеохроніка реального життя зірок на Лазурному узбережжі Сен-Тропе. Саме там відпочивав відомий російський репер, а з ним – Андрій Малахов, Сергій Мазаєв, Дмитро Дібров, Dj Smash, Каріна Кокс, Dj Dlee, голлівудський актор Стівен Дорф, дизайнер Філіп Плейн, Андрій Фомін.

  Сашко Положинський

  Всі учасники групи «Тартак» певні, що нове відео «Дж…Ангел» стане для них особливим. По-перше, це перший кліп, в якому Сашко Полонинський не співає у кадрі – він зіграв негативного героя, а місце вокаліста гурту посіла інша людина. По-друге, спеціально для зйомок фронтмен гурту збрив свою борідку, яка давненько стала його фішкою. Запис відбувався в українському Парижі – Львові. Режисер відео – Тарас Хіміч, який не вперше працює з «Тартаком».

  Фото: прес-служба “1+1”, офіційний сайт гурту “Тартак

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись