1. MTV покаже фільм про останні тижні життя короля поп-музики Майкла Джексона

  MTV покаже фільм про останні тижні життя короля поп-музики Майкла Джексона

  Всесвітня телевізійна мережа MTV Networks отримала ексклюзивні телевізійні права на найбільш очікуваний фільм року – «Майкл Джексон: Ось і все». Комерційно успішна стрічка, що отримала схвальні відгуки критиків, стане власністю MTV Networks вже у 2011 році та впродовж наступних шести років.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «MTV Україна».

  Права на стрічку поширюються на всі телеканали групи MTV Networks, включаючи MTV, VH1, VH1 Classic та Palladia, а також Viacom’s BET Networks, і новий телеканал групи – Centric. Дата очікуваної телевізійної прем’єри буде оголошена пізніше.

  «Цей фільм – шана музичному генію, його пристрасті та відданості справі життя» – зазначає Ван Тоффлер, президент MTV Networks Music Group. – «Майкл Джексон мав непорушний зв’язок з глядачами, які могли спостерігати за його становленням від талановитого музиканта до міжнародної ікони, що змінила світ поп-музики. А за допомогою цього фільму ми можемо надати прихильникам можливість переглянути останній виступ Короля».

  Прем’єра стрічки «Ось і все» ( «THIS IS IT») відбулася 28 жовтня та одразу стала лідером прокату, подарувавши прихильникам всього світу унікальну можливість спостерігати за процесом підготовки тріумфального концерту-повернення короля поп-музики, що мав відбутися влітку 2009-го у приміщені O2 Arena в Лондоні. Для фільму було відібрано унікальні сюжети  із стогодинного приватного відео музиканта, відзнятого протягом березня-червня – періоду підготовки до концерту. Глядач має можливість ще раз переконатись у неповторності таланту Майкла та, можливо, відкрити для себе нового Джексона. Фільм «Майкл Джексон: Ось і все» – це останній документальний фільм про творчу діяльність Майкла Джексона, як співака, режисера, креативного генія та артиста.

  Режисер фільму – Kenny Ortega (креативний партнер Джексона у підготовці до концерту та постановник сценічних шоу); продюсери – Randy Phillips, Kenny Ortega та Paul Gongaware. Виконавчі продюсери – John Branca та John McClain. Офіційний дистриб’ютор стрічки – компанія Sony Pictures Releasing.  Касові збори у всьому світі на сьогодні досягли $222,6 мільйонів.

  Договір про права на фільм було підписано між компанією Sony Pictures Television та Ben Zurier, виконавчим віце-президентом програмної стратегії VH1, VH1 Classic & Palladia для MTV Networks. MTV Networks та Sony Pictures Entertainment планують спільний випуск фільму на DVD у 2010 році.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись