1. ЮНІСЕФ покаже кіно про СНІД за участю українських знаменитостей

  ЮНІСЕФ покаже кіно про СНІД за участю українських знаменитостей

  1 грудня, у Всесвітній День боротьби зі СНІДом, «MTV Україна» і ЮНІСЕФ представлять молодіжну драму «Обійми мене».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «ЮНІСЕФ».

  26 грудня у Києві відбулася офіційна прем’єра фільму «Обійми мене». Подія зібрала не тільки творців картини, а й українських знаменитостей, експертів і простих молодих людей, небайдужих до проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу у нашій країні.

  Телепрем’єра картини відбудеться 1 грудня 2009 року в ефірі телеканалів «MTV Україна» та «Інтер». Молодіжна драма створена спеціально до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в раках проекту «MTV Staying Alive: Ignite» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

  Макс, продавець автомобілів, на власному досвіді переконався, що розваги і бездумний ризик не обходяться без наслідків. Лера, телеведуча, зрозуміла, що відповідальність за свою любов не можна перекласти на іншого. Бармен нічного клубу усвідомив, що ВІЛ/СНІД цілком може зачепити його особисто.

  Персонажам фільму «Обійми мене» вдалося зрозуміти ці істини завдяки подіям драматичного сюжету стрічки. Чиясь помилка обійшлася без наслідків, а комусь – назавжди змінила життя.

  Епідемія ВІЛ/СНІДу стрімко поширюється по Україні. Можна сміливо стверджувати, що у групі ризику – всі молоді люди, адже вони схильні сприймати життя як пригода, ігноруючи небезпеку або вважаючи, що ВІЛ навряд чи може їх торкнутися. Тим часом, за статистикою, більшість ВІЛ-інфікованих не досягли 30 років. Щоб донести повідомлення про ВІЛ/СНІД до молодіжної аудиторії, необхідно уникати моралізаторства, просто показувати їм різні моделі поведінки і результати, до яких вони призводять. Саме тому ініціатори проекту обрали жанр художнього фільму, за допомогою якого створили правдиву картину життя української молоді та надали глядачеві можливість робити висновки самостійно.

  Каша Сальцова
  Каша Сальцова

  Привернути увагу до серйозності проблеми допомогли запрошені зірки, які підтримали проект та які зіграли у картині: стиліст Ольга Навроцька, співачка Каша Сальцова, телеведуча Яніна Соколова та боксер Володимир Вірчис.

  Любомир Кобильчук
  Любомир Кобильчук

  Картина «Обійми мене» знята відомим режисером Любомиром Кобильчуком. Сюжет розгортається у Києві, оснований на відомих ситуаціях життя молоді, тому багато хто зможе впізнати у персонажах себе. Герої фільму живуть, розважаються та мріють. І на початку стрічки багато хто з них не підозрюють, наскільки майбутнє залежить від їх уявлень про відповідальність і вибір, який вони здійснюють. У результаті перегляду кіно у молодих людей з’явиться можливість вчитися на чужих, а не на власних помилках, і прийти до своїх власних висновків.

  Мільйони телеглядачів України зможуть побачити фільм «Обійми мене» 1 грудня 2009 року в 20:00 на MTV Україна та о 23:35 на «Інтері».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись