1. Тест на вагітність дає поштовх до весілля

  Так сталось у солістки групи «Зебра» Олени Разумної. Вона зустрічалась з Андрієм багато років, але постійна робота та ненормований графік відкладали узаконення стосунків. Дві риски тесту на вагітність зробили свій останній вердикт.

  Як ви таки зважились вийти заміж?

  Я прожила з теперішнім чоловіком 7 років. Одного дня я прочитала на тесті, що вагітна і сказала коханому, що у дитини має бути законний батько, а у мене – штамп у паспорті. Андрійко сказав: «Звісно, у тебе ж раніше часу не було: постійно їздила з Скрябіном на гастролі».

  Чи були непередбачувані обставини напередодні цієї важливої події?

  Ввечері Олена, якраз перед моїм весіллям, 19 червня, святкувала. Зранку вона телефонує та каже: «Разум, правда, це не така суперподія? Я ж тебе бачу щодня: мені вистачає».

  Олено, ви святкували пишно та у великій компанії?

  Був коханий Андрійко, я, мій батько, його мама і все. Пішли учотирьох до РАГСу та й розписались. Причому, хоча не було такого великого весілля, я почувалась найщасливішою у світі. Потім ми фотографувались, гуляли цілий день у зоопарку, заїхали до Русі Захарченка (стиліст-перукар), а далі, за графіком, завітали до Залевського (дизайнер) у студію.

  Що подарував вам іменитий модельєр?

  Я беру речами: сукня одна, друга, третя і для Оленочки ще захапала. Найкращий подарунок – це кремова весільна сукня з довгим шлейфон від Залевського. Вона пошита з 5 метрів тканини.

  І невже з Оленою не вдалось відзначити ваше весілля?

  Вдалось, ми Леною та друзями наступного дня, 21 червня, святкували на острові Труханів – улюблене місце відпочинку. Я наділа джинси, а Залевський причепив мені капелюшок, який я не хотіла одягати, але таки довелось.

  Як вагітність минала?

  Ми були з Оленкою в Австрії, коли у мене все це сталось.

  Олени, група “Зебра”

  «Я дізналась, що Олена чекає на поповнення, після зйомок кліпу «Андрюша». Якраз тоді я її ганяла два дні на каблуках у горах, за температури +27ºС. Щось дивлюсь поправляється. Я кажу: «Ти часом не їж?», а вона: «Ні, що ти, ні!». З нами ще їздив візажист Юдін, в якого вона просила дати шматочок чогось. «Який жах», – думаю. Вже у Киві мені стало відомо, що вона вагітна», – каже солістка і директор групи «Зебри» Олена (блондинка).

  Чому ж директору групи не зізнались?

  Думаю, таке сталось, проект вже стартував, все. А, виявилось, можна сімю та роботу поєднати, і це легко. Причому, якщо вже по правді говорити, то Олена частіше за мене відсутня на роботі.

  Який пологовий будинок обрали?

  Я народжувала у столичному сьомому пологовому, що на Предславинській.

  Олена не обіцяла вам, що буде поруч, коли йтимуть пологи?

  Лена мені казала так: «Разум, я буду під вікнами, постійно буду там». Але не судилось, якраз тоді святкували тридцятиліття творчості Сергія Доценка. Звісно Оленка обрала його компанію, а не мою – з новонародженим її хрещеником. Вона не побувала ні на весіллі, ні під пологовим, але я все одно її люблю.

  Ви довго народжували?

  Пологи у мене проходили 20 годин. Я приходжу до лікаря, а він каже: «Ти вже народжуєш, 4 см у тебе». Я кажу: «І це все: такі перейми? Можна потерпіти». А потім я прохала вколоти, що завгодно, а вже не дозволили. Поруч зі мною був чоловік Андрійко, який перерізав пуповину і одразу взяв Нікіту на руки. Це найважливіша подія у нашому житті. Я пролежала у пологовому три дні, а потім зустрічати новоспечену маму зібралась уся консерваторія: мої педагоги, весь «Барвінок» з роботи. Вони співали і знімали на камеру. А я вийшла ледве з квітами і теж заспівала «Многая літа».

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Фото: архів «Зебри»

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись