1. Зірка українського серіалу Магдалена Гурська: «Сім’я, діти – дуже важливо у житті жінки, чи не найголовніше»

  Магдалена Гурська: «Сім’я, діти - дуже важливо у житті жінки, чи не найголовніше»

  Життєрадісна, вишукана та красива дівчина, польська акторка Магдалена Гурська, яка знімається в українському серіалі «Тільки кохання», вважає найголовнішим у житті жінки – сім’ю та дітей.

  Магдалена Гурська і Олександр Нікітін

  Магдалено, у новому українському серіалі «Тільки кохання» ви вже встигли приміряти весільну сукню. Чи  за кадром вам знайомий статус нареченої?

  Ні, не була нареченою поза професією.

  Кажуть, що всі дівчата мріють одягнути весільну сукню. Ви теж здійснили свою мрію, щоправда у кіно?

  Я намагаюсь думати про свої ролі, тому не почувала себе як Магдалена Гурська, яка одягає сукню. Втім відчувала себе як Ольга, що носить весільні шати. Це дуже приємно. Жінка зажди почувається добре, коли люди довкола звертають увагу на її красу.

  Магдалена Гурська і Олександр Нікітін

  На фото Магдалена з Олександром Нікітіним, серіал “Тільки кохання”

  У серіалі “Тільки кохання” – це був ваш дебют у весільній сукні?

  Ні.  У  театральному інституті взяла з шафи весільну сукню моєї мами із РАГСу, в якій зіграла спектакль. Мене запрошували взяти участь у показі весільних суконь на теренах Польщі, але я не погодилась. Це було один раз. Тоді у мене не вийшло, навіть не пригадую, чому. Мабуть, бракувало часу. Але могло бути цікаво. Раніше знімалась у костюмних фільмах, у них завжди дуже гарне вбрання. І я тоді одягала гарну весільну сукню, в якій себе добре почувала.

  Яка сукня вам здалась найближчою до тої, яку хочете одягнути на власне весілля?

  У фільмі «Форест Гамп» є завершальна сцена – весілля. Дівчина Гампа Джаней, роль якої мені дуже подобається і я хотіла б її зіграти, була босоніж. На ній сукня ніжна, легка і біла. Це саме вона.

  Магдалена Гурська і Олександр Нікітін

  Вам подобається одягати весільні сукні?

  Подобається – не подобається, але я одягнула, це моя роль і моя професія. Я ставлюсь до весільних суконь як до костюмів. Є такі, які для мене дуже важливі, приміром, з стрічки «Червня 1941 року» я забрала на згадку сукню, в якій знімалась, – біла, у чорний горошок. Буває, коли костюм залишає сентимент.

  Знаєте бренд чи дизайнера, які потрапили у ціль з вашим баченням сукні?

  Це дизайнер Наталія Ярошевська. Вона одягала мене на банкети у Польщі. Мені подобається її вбрання. Воно дуже ніжне, створене з гарним смаком, з якісних тканин. Обожнюю жіночні і романтичні речі.

  Мабуть, у пастельних відтінках?

  На весілля – більш романтичні і ніжні. Для інших випадків життя – по-різному. Приміром, зараз на мені джинси і хутрова жилетка.

  Магдалена Гурська і Олександр Нікітін

  Вам пропонували вийти заміж?

  Це дуже інтимне питання, але так.

  Чому ви досі не заміжні?

  Я ще вважаюсь молодою.

  Можливо, вже замислюєтесь над тим, чи йти під вінець?

  Сім’я, діти – дуже важливо у житті жінки, чи не найголовніше. Я хочу сім’ю, але ще її у мене нема. Але, якщо Бог дасть, – хочу.

  Як ставитесь до такої події як весілля? Це повинно бути щось надзвичайне у житті двох людей?

  Мені здається, жінці приємно, коли чоловік хоче з нею пов’язати все життя, коли він цього не боїться. Без офіційних шлюбів теж бувають щасливі союзи.

  Ви належите до прибічників пафосних свят?

  Це не моє. Головне – чесні стосунки між людьми. Якщо вони є, відчувається на весіллі така метафізика, магія. Не про гроші йдеться, а про стосунки.

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Фото: прес-служба «1+1»

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись