1. Світлана Лобода влаштувала українську Anti Сrisis Party

  Vip-гості, які побували 2 травня на прощальній вечірці «Anti Сrisis Party» української учасниці «Євробачення – 2009», вірять у перемогу співачки на пісенному конкурсі.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Світлани Лободи.

  На думку гостей вечірки, зухвала харизма і гіпердрайв співачки підкорять серця публіки з усіх країн. Відомий телеведучий, продюсер і шоумен Ілля Ноябрьов заявив, що наступний конкурс «Євробачення» повинен відбутись у Києві.

  «Ми вже перемогли у своїх серцях, серцях тих, які вірили у нас від початку, – каже Світлана. – Ми отримали таку силу і впевненість у собі, які здатні гори перевертати».

  Світлана Лобода і Алан Бадоєв

  Алан Бадоєв з Ангелом Педаном дають волю екстрималізму

  Прощальне паті Лободи зібрало чимало її друзів, прихильників, колег по цеху і представників українського бомонду. На заході були помічені: мама і сетсра співачки, кліпмейкер Алан Бадоєв, акторка Руслана Писанка, Борис Апрель, ведучий Олександр (Ангел) Педан, співачка Маша Фокіна, Ілля Ноябрьов, дизайнер Тарас Краскін, dj Паша, музичний продюсер Олексій Большой, дядя Жора, Дмитро Царенко.

  Ангел Педан

  Ілля Ноябрьов

  Руслана Писанка та діджей Паша

  Ті знаменитості, які, з певних причин, не змогли прийти на прощальний вечір, надіслали Світлані свої відеопобажання. Таким чином привітали Лободу музичний продюсер Наталія Могилевська, Вєрка Сердючка, срібна призерка «Євробачення» Ані Лорак.

  Своїм гостям Світлана Подарувала найяскравіші хіти і лише якісний звук, а також дивувала трюками, які з ранку до ночі відпрацьовує спеціально для європейського конкурсу.

  Співачка теж не залишилась без сюрпризів. Фанати з Владивостоку їй вручили велику ляльку за плідну роботу. Чимало гостей прийшли у фірмових футболках Світлани: «Anti crisis boy», «Anti crisis girl», «Anti crisis journalist». Винуватиця свята виглядала більш, ніж грандіозно, її вишукану фігуру підкреслював чемпіонський пояс «Loboda».

  5 травня співачка полетіла у Москву.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись